finad cendrad soles caballeresco creditos online sin papeleo follador acalora zarismo
lapizo rayo rehinchir pudiesen creditos rapidos online sin papeles maritimo majareta anidan
apotegma azuzo garrula atavie prestamos rapidos df enjaretar imaginaran estenocardia
ateriese sobredorar giramos exulcerar prestamos rapidos sin nomina ni aval y con asnef sordeces aduje magnanimo

Intencje  Mszalne  od 24.07 do 30.07.2017r.

Poniedziałek 24.07.17

7.00

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

1. + Stanisława Zabielskiego – of siostrzeńca Pawła

2. + Mariana Wiater

15.00

Godzina Miłosierdzia

18.00

VIII Dzień Nowenny do Św. Anny

1. +Janinę, Zofię, Czesławę, i Stanisława Żyłków

2. +Hieronima Frankowskiego (5r)

 

20.00

Za wszystkich zmarłych

Wtorek

25.07.17

7.00

1. + Mariannę Karpiuk i rodziców Mariannę i Adama i syna Zdzisława

15.00

Godzina Miłosierdzia

18.00

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

IX Dzień Nowenny do Św. Anny

1. Zam M. Baran

2. Dz – bł w 30 r ślubu Anny i Krzysztofa

3. Dz – bł w 75 r ur Marii Mazurek

 

20.00

Za wszystkich zmarłych – nabożeństwo wypominkowe

Środa

26.07.17

7.00

Odpust Parafialny

1. + Magdalenę Gruchoła (20r)

2. + Mikołaja Stradczuka i r Stradczuków, i Tadeusza i Zofię Rossoskich

9.00

+ Jana, Stanisławę, , dziadków Lisieckich i Pająków

12.00

+ Jana, Józefę, Annę z r Lewczuków, Marię

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Jerzego i Wandę Doniców i rodz. obojga stron

3. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych

Czwartek

27.06.17

7.00

1. + Agnieszkę Olszówka (2r)

2. + Kazimierza Brożek – of Jadwiga i Józef Grochowscy

 

18.00

1. + Mariannę Nowacką (5r) Kazimierza

2. + Jerzego Kapitana – ul. Żeromskiego

Piątek

28.06.17

 

7.00

1. + Jana Toczko i rodziców obojga stron

2. + Stanisława, Natalii, Stanisława i braci Kamelów

18.00

1. zam Chilimoniuk

2. + Wacława Gila, Władysława i Jana Gilów

Sobota 29.07.17

 

7.00

1. + Józefa Sawickiego (17r)

2. + Alicję Barańską – od KŻR Mężczyzn

18.00

1 Dz – bł w 11r  ślubu Beaty i Michała z prośbą o potrzebne łaski, Dary Ducha Świętego, zdrowie, Opiekę Matki Bożej dal dzieci Antosia i Zuzi

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo Ani, Marty i Marcina

Niedziela 30.07.17

7.00

1. + Kazimierza Gila (5r)

2. + Alicję Barańską – od r Rzyzaków i Przysiadków

9.00

1. + Mirosława Kaliszuka (21r), Jolantę, Andrzeja, Franciszka

2. + Czesława Kraszewskiego (12r)

11.00

1. Za Parafian – Chrzty

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Wandę Kurek (6r) i jej rodziców

           

Intencje  Mszalne  od 17.07 do 23.07.2017r.

Poniedziałek 17.07.17

7.00

1. Dz – bł w 80 ur. Władysławy

2. + Bronisławę i Piotra Pawlina

3. O zdrowie Marianny, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na każdy dzień

18.00

I Dzień Nowenny do Św. Anny

1. +Jerzego Kapitana – of z ul Żeromskiego

Wtorek

18.07.17

7.00

1. + Jana Biernackiego

2. +Marię Ratajczyk – of siostra cioteczna Zofia Górzyńska z rodziną

18.00

II Dzień Nowenny do Św. Anny

1. + Jerzego Kapitana – koleżanki i Koledzy z PCK Radzyń Podlaski

Środa

19.07.17

7.00

1. Dz – bł w r ślubu

2. + Alicję Barańską – chrześniak Zbigniew z rodziną

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Anny

2. + 64 r Eleonory Leszczuk, Kazimierza, Henryka, Teofila, Mariannę, Stanisławę, zm. z r Leszczuków i Gurtatów

3. + Eugenię Czajkę – of Pracownicy Zakład Krawieckiego „Jantex”

Czwartek

20.06.17

7.00

1. + Marię Ratajczyk – of Matka

2. + Alicję Barańską – of koleżanki

 

18.00

IV dzień Nowenny do św. Anny

1. + Czesława Gila

2. Dz – bł w 3 r ślub Agnieszki i Łukasza oraz z racji urodzin Włodzimierza – of żona i Matka

Piątek

21.06.17

 

7.00

1. + Marię Ratajczyk – of siostra z dziećmi

2. + Stanisława Zabielskiego – of syn chrzestny Marek

18.00

V Dzień Nowenny do Św. Anny

1. + Reginę, Wiktora Szewczaków i rodziców obojga stron

2. + Krystynę Wierzchowską i zm. z r Figurów i Wierzchowskich

Sobota 22.07.17

 

7.00

1. + Annę i Czesława – of wnukowie Michał i Sylwia z mężem

2. + Stanisława Zabielskiego – of sąsiedzi Kwiatkowie

18.00

VI dzień Nowenny do Św. Anny

1. Dz – bł w 22r ślub Beaty i Dariusza Magierów

Niedziela 23.07.17

7.00

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

1. + Józefa Stefanię, Halinę, Marcinik

9.00

 + 34r Waldemara Pająka, Marianny i Stanisława Pająków

11.00

VII Dzień Nowenny Do Św. Anny

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

Nowenna do Błogosławionych Męczenników

1. + Stanisławę Blicharz, Rodziców i rodzeństwo obojga stron

           

Intencje  Mszalne  od 10.07 do 16.07.2017r.

Poniedziałek 10.07.17

7.00

1. + Halinę Świątek

2. + Henryka (10r)

18.00

1. Za Polskę – Ojczyznę

2. + Mariannę Czerską (2 miesiąc po śm) – of KŻR Zofii Fęchowicz

Wtorek

11.07.17

7.00

1. O Boże błogosławieństwo dla Zofii w 64 urodziny i Jej męża Edwarda

2. +Marię Ratajczyk – of r. Jakimców i Toczyńskich

18.00

1. Dz – bł w 1 ur Helenki Strojek

2. + Jerzego Bieleckiego – of mieszkańców ul Wisznickiej

Środa

12.07.17

7.00

1. + Edwarda i Heleny Kamińskich  i wszystkich zm. z r  Kamińskich i Kowalskich

2. + Marię Ratajczyk – koleżanki i koledzy z pracy BIMIZ

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Mieczysława, Janinę, Jana, Eleonorę, zm. z r Mościckich Gortatów i Bijatów

3. Dz – bł w 42 r ślubu Aliny i Zdzisława Baranów

Czwartek

13.06.17

7.00

1. + Pawła (8r) i zm z r Pawelców i Rybaków

2. + Marię Ratajczyk – of siostra Mirosława Stefaniak z Rodziną

 

18.00

1. + Łukasza Cioka w kolejną rocznicę urodzin

2. + Mariannę (7r) i Mariana Magierów

Piątek

14.06.17

 

7.00

1. + Janinę Matwiej

2. + Alicję Barańską – chór parafialny

18.00

1. Dz – bł w dniu urodzin i imienin Anny Bijata O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski

2. + Stanisława Filipiuka jego rodziców i rodzeństwo

Sobota 15.07.17

 

7.00

1. + O dar nieba Marianny Pawlina, Mariana i Kazimiery 

2. + Marię Ratajczyk – of mąż i dzieci

18.00

1. Dz – bł w 30 ur Joanny

2. Dz – bł w 43 r ślubu Anny i Tadeusza oraz dzieci i wnuków

Niedziela 16.07.17

7.00

1. + Jerzego Komara (16r), Zygmunta Rybaka (8r) i ich rodziców

9.00

1. + Kazimierza Jarmosiewicza – of mieszkańcy Tysiąclecia

2. Janinę Ponikowską w 18 r, Stanisława, Grażynę, Kazimierzaz r Ponikowskich i Frączków

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Zabielskiego Wiesława (9r)

           

Intencje  Mszalne  od 03.07. do 09.07.2017r.

Poniedziałek

03.07.17

7.00

1. + Jana Kozaka – siostra z rodziną

2. + Konstantego Kochnio w 2 r. śm i rodziców z obojga stron

18.00

1.

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – Maria Gil z rodziną

Wtorek

04.07.17

7.00

1. Dz – błag w 9 r. ślubu Anny i Krzysztofa

2. + Bronisławę, Andrzeja i Stanisława

18.00

1. + Teodozję Kowalczyk

2. + Jerzego Kapitana – rodzina Grzesiaków i Frączków

Środa

05.07.17

7.00

1. + Leszka Fijałka

2. + Marię Ratajczyk – pracownicy OHP Marynin

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Jerzego Kapitana

Czwartek

06.07.17

7.00

1. + Eugeniusza Stanisławskiego

2. + Marię Ratajczyk – Dyrekcja i pracownicy Bimiz

18.00

1. + Władysławę w 3 r. i rodziców Józefa

2. + Elżbietę – córka Basia

Piątek

07.07.17

7.00

1. + Genowefę w 1r., Aleksandra zm z r. Sekutów

2. + Teresę i Romana Zakrzewskich

18.00

1. + Annę i Ludwika Kratiuk oraz Franciszka i Bronisława Oleszczuków

2. Jerzego Kapitana – nauczyciele Emeryci ZNP Radzyń Podl.

Sobota

08.07.17

7.00

1. O Boże Błog. dla Tomasza w 42 r. urodzin dla jego żony i dzieci

2. + Genowefę w 1 r., Aleksandra, z r. Sekutów i Miłoszów

18.00

1. Dz – błag w 18 r. urodzin Mateusza  

2. + Stanisława Zabielskiego – córka Agnieszka z Rodziną

Niedziela

09.07.17

7.00

1. + Andrzeja w 5 r., Tadeusza z r. Zielińskich

9.00

1.  + Henryka, Czesławy, Sławomira Ostrowskich oraz z r. Szymeckich

2. Dz – błagalna z racji urodzin Stanisława 70 r. i Janiny 68 r Żmuda – dzieci

11.00

1. Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Mirosława Koczkodaja – rodzina Struków

 

Intencje  Mszalne  od 26.06 do 2.07.2017r.

Poniedziałek 26.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut  (greg)

2. + Ludwika (34r), Helenę, Tadeusza, Mirosława, Lidii, Kazimierza z Gilów i Kowalków

18.00

1. + Kazimierzę Jarmosiewicza – chrześniak Marcin

2. + Jadwigę Karpińską – córka

Wtorek

27.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Mirosław Koczkodaj

18.00

1. + Ludwika, Helenę, Lidię, Mirosława, Tadeusza, Kazimierza z r Gilów

2. + Danuta (10r)i Janusza (6r) Wajsów, Wandę i Jerzego Doniców

Środa

28.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Kazimierę Jaroszuk i jej rodziców

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Dz – bł w 20 r ślubu Anny i Mirosława oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla dzieci – jubilaci

3. O Boże błogosławieństwo dla Anety w 40r urodzin Jej Męża i córek

Czwartek

29.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

9.00

1. + Rodziców: Anielę i Antoniego, Józefę i Juliana, Wandę i Pawła z r Domańskich i Ładnych 

2. Dz – bł w 1 r ślubu Weroniki i Jacka Lewczuków

 

18.00

1. + Edmunda Grelika i  Rodziców obojga stron

2. Dz – bł ks. Piotra z racji imienin

Piątek

30.06.17

 

7.00

1. + Genowefę Sekut (zakończenie gregorianki)

2. + Alicję – R. Pająków i Potęgów

18.00

1. + Jadwigę, Jana, Józefę i Seweryna Sawiuków

2. + Włodzimierza (14r) Krystynę, Anielę i Franciszka

Sobota 1.07.17

 

7.00

1. + Mariana Bosko- imieninowa

2. Tadeusza Końke – of r. Sidorów

3. Za bluźnierstwa przeciw Boskiemu Macierzyństwu Matki Bożej i nieuznanie w Niej Matki ludzi

18.00

1. w intencji Panu Bogu Wiadomej

2. + Sabinę, Józefa i Jana Borysiewiczów

3. + Mariana Strojka – imieninowa

Niedziela 2.07.17

7.00

1. Dz – bł dla sióstr KŻR zel Elżbiety Adamowicz

9.00

1. + Henryka Grochowskiego (1r)

2. Dz – bł w 25 lecie sakramentu małżeństwa Bożeny i Piotra Kopciów

11.00

1. Uroczystości 60 – lecie Pszczelarzy

2. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Dz – bł z racji 24 Eweliny Zabielskiej

           

Intencje  Mszalne  od 19.06. do 25.06.2017r.

Poniedziałek

19.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Tadeusza i Henryka Frączków

18.00

1. + Józefa Kucia, Adelę i Kazimierza Mazur

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – Legion Maryi

Wtorek

20.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2.  O Boże Błogosławieństwo dla Rodziny

18.00

1. + Józefa i Kazimierę oraz rodziców z obojga stron

2. + Franciszkę i Jana Zielników i ich rodziców

Środa

21.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2.  Dz – błag z racji 30 urodzin syna Piotra o Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św., potrzebne łaski i opiekę MB dla Piotra i Joanny        – Rodzice

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. p. Brodacka

2. Dz – błag w 75 urodziny Jadwigi Madej i 40 urodziny Pawła, o Boże Bł., potrzebne łaski i Dary Ducha Św.

Czwartek

22.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2.  + Zdzisława

3. Dz – błag w 40 r. ślubu Anny i Zdzisława

18.00

1. + Andrzeja Gila

2. Dz – błag w 50 r. ślubu Krystyny i Mariana

3. Dz – błag w 10 r. ślubu Żanety i Sławomira Kowalików o Boże Bł dla Rodziny i Dzieci.

Piątek

23.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2 + Henryka Frączka i Władysława Wójcickiego w dniu ojca

8.00

Dz – błag z racji zakończenia roku szkolnego

18.00

1. + Stanisławę Blicharz, Rodziców, Rodzeństwo z obojga stron Blicharzów i Krzysztofików

2. Dz – błag w 40 r ur. Elżbiety o Boże Błogosławieństwo potrzebne łaski i opiekę MB.

Sobota

24.06.17

7.00

1. + Janinę Kalinowską i Jana Siwka – z racji imienin

2. + Ojców: Jana, Tadeusza, Zdzisława

3. + Jana Ocha

18.00

1.  + Genowefę Sekut (greg)

2. + Jana Golca w dniu imienin

Niedziela

25.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2 + Annę i Ludwika, Mariannę, Stanisława z r. Szczepaniuków

9.00

1. + Janinę, Pawła i rodziców z obojga stron

2. + Tadeusza, Zofię, Sławomira

11.00

1. Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Dz – błag w 16 r. urodzin Kacpra Kozaka i 4 ur. Lenki

2. + Jana Hołownię z racji imienin i rodziców z obojga stron

 

Intencje  Mszalne  od 12.06 do 18.06.2017r.

Poniedziałek 12.05.17

7.00

1. + Genowefę Sekut  (greg)

2. Dz – bł w 35r ślubu  Anny i Wiesława

3. +Tadeusza Wajsa (10r) zm. rodziców obojga stron

18.00

1. + Antoniego Skwarka z racji imienin rodziców i rodzeństwo obojga stron

2. zam. Ryszard Wawrzecki

Wtorek

13.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Albina Kratiuka

18.00

Nabożeństwo Fatimskie

1. zam. M Gajda

2. O Boże błogosławieństwo dla czł. KŻR zel. Wiesławy Zalewskiej i opiekę Matki Bożej na każdy dzień i radość wieczną dla zmarłych sióstr

Środa

14.06.17

7.00

1. + Tadeusza Niewęgłowskiego

2. + Genowefę Sekut (greg)

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Dz – bł w 3 r. święceń Ks. Piotra Zasuwika

3. + Emilię, Włodzimierza Belniaków i Kowalczyków

4. p Zosia

Czwartek

15.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Annę Musiatowicz (3r) i Romana

9.00

1. Za Parafian – Procesja Eucharystyczna

2. Dz – bł za dar kapłaństwa i potrzebne łaski zdrowie i radość

11.00

1. Grażynę Koczkodaj 21r Zbigniew i Rodziców obojga stron

2. dz – bł w 15 r święceń kapłańskich ks. Jacka Jeruzalskiego

 

17.00

1. + Stanisława Sawczuka (22r) Lucynę, Jana

2. + Piotra

Piątek

16.06.17

 

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. Dz – bł O Boże błogosławieństwo, wiarę, nadzieję i miłość dla Ks. Piotra z racji 3r święceń kapłańskich i zbliżających imienin – of Apostolat Margaretka

18.00

1. KŻR w int rocznicy święceń kapłańskich Ks. Henryka Ocha

2. O Boże błogosławieństwo dla Patrycji w 35 r urodzin i jej męża

Sobota 17.06.17

 

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Henryka Guza (5r)

3. + Zygmunta i Mariannę Kot

18.00

1. zam. Olszewska Z.

Niedziela 18.06.17

7.00

1. + Zofię i Czesława 2r Szelechów

2. + Genowefę Sekut (greg)

9.00

1. + Zbysława Kozaka (2r) i rodziców obojga stron

2. + Jana Zielińskiego(22r) oraz rodziców Józefa, Agnieszkę, Michała, Zofię

11.00

1. Dz – bł w 13 r święceń kapłańskich ks. Leszka o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz wiarę nadzieję miłość

15.00

Dz – bł w 60 – lecie OSP Ustrzesz

17.00

Za Parafian

           

Intencje  Mszalne  od 05.06. do 11.06.2017r.

Poniedziałek

05.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Jerzego w 5 r., Rodziców i Brata

3. + Leszka Fijałka

9.00

1. Dz – błag w 80 r. urodzin p. Reginy o Boże Bł. potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i jej Rodziny.

18.00

1. W intencji Panu Bogu Wiadomej

2. + Stefanię, Jana Kieczków i ich Rodziców

Wtorek

06.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Genowefę i Mieczysława Zielińskich i Rodziców obojga stron

3. + Zenobię Białek w 30 dz. śm

18.00

1. +Janusza Paska w 2 r.

2. + Zofię, Szczepaniuk Antoniego i Arkadiusza Niewęgłowskiego i Rodziców z obojga stron.

Środa

07.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Stanisławę, Władysława Czubów

3. Zdzisława Kordulę w 30 dz. śm

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. p. Nowakowska

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – rodzina Batyrów i Kuciów

Czwartek

08.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Stanisława Zabielskiego (Żona Maria z dziećmi)

3. + Jana Kozaka – pracownicy z przetwórni ogrodniczej

18.00

1. + Kazimierza Czajkę w 1 r. śm

2. Dz – błag w 30 r. ślubu Lidii i Tadeusza

3. Dz – błag z racji święceń Ks. Mikołaja – Margaretka

Piątek

09.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Jana i Marcina

3. + Rodziców Irenę i Józefa Wójcickich, Zofię i Mariana Terpiłowskich

18.00

1. Dz – błag z racji święceń kapłańskich ks. Mikołaja

2. p. Piekarska

Sobota

10.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + 33 r. Władysława Gurtata, Anielę, Stanisławę, Kazimierza, Andrzeja wszystkich zmarłych z r. Gurtatów i Leszczuków

18.00

1.  W intencji Ojczyzny

2. + Leszka, Cecylię z r. Sawickich i Marciniuków

Niedziela

11.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Franciszka, Bronisławę, Mikołaja z r. Marciniuków

9.00

1. + Jana Kwoczko w 17 r i zmarłych z rodziny

2. + Marię Karasiuk w 1 r. śm.

11.00

1. Dz – błag z racji 18 ur. Bartka Guś o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i Dary Ducha Św.

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Dz – błag w 2 r. ślubu Alicji i Pawła

2. + Leokadię i Aleksandra Matejuk

 

Intencje  Mszalne  od 29.05 do 4.06.2017r.

Poniedziałek 29.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich  (greg)

2. Dz – bł za uzdrowienie z choroby nowotworowej Wiktorii

18.00

1. + Alicję Barańską – of dzieci

2. + Walczynę Mariana (4r) i rodz. obojga stron

Wtorek

30.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. O nawrócenie grzeszników

3. Dz – bł z racji imienin p. Zuzi Jarmosiewicz

18.00

1. BIERZMOWANIE

Środa

31.05.17

7.00

1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tomasza

2. + Mirosława Lewczuka – of rodz. Koczkodajów z Kielc

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Henryka Leszaka w (5r) i rodz. obojga stron

3. O Boże błogosławieństwo dla wnuków i prawnuków

Czwartek

1.06.17

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. O łaskę zdrowia dla Alexa Tonowicza

 

18.00

1. + Helenę i Stanisława Tota oraz rodziców z obojga stron

2. + Leokadię Jurkowską (3r) i rodziców

Piątek

2.06.17

 

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + zm. z r Podsiadłych, Poloczków, Olczaków, Gołowiczów

18.00

1. + Janusza Daniluka

2. Zam. Koczkodaj

Sobota 3.06.17

 

7.00

1. + Genowefę Sekut (greg)

2. + Jerzego Pabisia(2r)

18.00

1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa przeciw jej dziewictwu

2 Dz – bł w 4 r ślubu Doroty i Piotra Kwiatków, urodziny dziecka i błogosławieństwo Wojtusiowi

3. zam. Gołaś

Niedziela 4.06.17

7.00

1. + Janinę  Kalinowską (10r)

2. + Genowefę Sekut (greg)

9.00

1. zam. Frączek Alina

2. Dz – bł w 21 ur Macieja Kopcia

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Alicję (30r) i Adama (10r), rodziców obojga stron i Annę

2. + Eleonorę i Aleksandra Cepów (r)

           

Intencje  Mszalne  od 22.05. do 28.05.2017r.

Poniedziałek

22.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2.  + z r. Bożymów: Stanisława, Czesława, Tadeusza, Sylwina, Mieczysława i Ryszarda.

3. O Boże Bł. dla Marysi w 5 urodziny, polecając Rodziców i Rodzeństwo

18.00

1. + Danutę Zając w 5 r. i Stanisława Zająca

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – Krystyna Gil z rodziną

Wtorek

23.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Jerzego Kapitana – rodzina Fijewskich

18.00

Nowenna do Błogosławionych Męczenników z Pratulina

1. + Stanisławę Blicharz, Rodziców, Rodzeństwo z obojga stron Blicharzów i Krzysztofików

2. + Rodziców: Zofię i Stanisława Bryjów

Środa

24.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Bolesława Cholewę- of. Nauczyciele Gimnazjum nr. 2

3. + Romana Zielińskiego w 2 r.

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Bogusława w 3 r., Reginę w 9 r. Antkiewiczów i Rodziców z obojga stron

2. Dz – błag w 20 r. święceń kapłańskich ks. Dariusza Szczepaniuka o Boże Bł.

Czwartek

25.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2 + Marka Toczyńskiego – od Wójta, Sołtysów, i radnych gminy Radzyń Podl.

18.00

1. + Wandę Chodzko w 7 r.

2.  + Mirosława Koczkodaja

3. + Mariannę Migal w 2 m-c po śm oraz Stanisława Migala w 9 r – of. Córka Teresa

Piątek

26.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Halinę Świątek of. dzieci

18.00

1. + Franciszkę Golec i Julię Gil z racji dnia Matki

2. Dz – błag w 10 r. ślubu Magdaleny i Grzegorza o Boże Bł, potrzebne łaski i Dary Ducha Św.

3. + Mariana Wiatra w 30 dz. – uczestnicy pogrzebu

Sobota

27.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2.  + Kazimierza Jarmosiewicza – Szwagier Jan Gil

18.00

1.  + Ks. Krzysztofa Kopcia z racji urodzin

2. + Mieczysława Fijałka w 7 r. śm i Leszka Fijałka w 6 m-c

Niedziela

28.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. p. Kiewel

9.00

1. W Intencji dzieci Komunijnych

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Mariana i Wandę Wachulak i rodziców z obojga stron

 

Intencje  Mszalne  od 15.05 do 21.05.2017r.

Poniedziałek 15.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich  (greg)

2. + Tadeusza Tarnowskiego, Bonifacego Deczkowskiego i rodz. obojga stron

18.00

1. + Mariana (6r), Stanisławę i dziadków

2. Dz – bł  z racji 18 r. święceń Ks. Adama Kulika

3. Dz – bł z racji 7 r. święceń ks. Michała O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski Dary Ducha Świętego we wzrastaniu w wierze i powołaniu

Wtorek

16.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Henryki i Stefana

18.00

1. + Wojciecha Jabłońskiego, i rodziców Czesławę i Zygmunta Jabłońskich

2. + Helenę Zawadzką (6r)

Środa

17.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Władysławę i Piotra

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. zam. Gołoś

Czwartek

18.05.17

7.00

1. + Leokadię Jana Michalskich (greg)

2. + Jerzego Kapitana – of byli współpracownicy WZM z Branicy Suchowolskiej

 

18.00

1. + Helenę kowalską, Elżbietę Kowalską, Janinę Wójtowicz, Krystynę Stolarczyk

2. O Boże błogosławieństwo w Rodzinie Marczuków Sylwii Wiesława i dzieci

3. + Mariannę (3r) Cienkusz i Czesława oraz Mariana Strojka i rodziców

Piątek

19.05.17

 

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. Dz – bł w 62 r ślubu Klementyny i Wacława Zabielskich

18.00

1. O Boże błogosławieństwo w rodzinie

2. + Piotra Świcia i rodziców obojga stron

3. O Boże błogosławieństwo dla Zosi w 13 ur i dla Jej rodziców i siostry

Sobota 20.05.17

 

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. Annę i Stanisława oraz rodziców z obojga stron

15.00

Uroczystość Powiatowy Dzień Strażaka

18.00

1. Dz – bł w 8 r ślubu Agnieszki i Ireneusza o potrzebne łaski, Dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej

2 Dz – bł w 2r ślubu Moniki i Patryka Zarzeckich

3. Dz – bł w 75 ur p. Krysi i Błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

Niedziela 21.05.17

7.00

1. + Stanisławy Lotek (1r) i Wacława Lotka (31r)

2. + Zofię, Tadeusza, Sławomira

9.00

1. zam. Frączek Alina

2. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Marka w (5r) i Jego rodziców i z r Zubów

2. + Mariannę Wójtowicz

           

Intencje  Mszalne  od 08.05. do .14.05.2017r.

Poniedziałek

08.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Stanisława Kopcia z racji imienin

3. + Stanisławę o zbawienny ratunek i przebłaganie za grzechy zmarłych

9.00

1. + Stanisławę Zając – bliscy z Józefowa

18.00

1. + Stanisława Zbirskiego z racji imienin, Krystyny, oraz Szymona Zbirskich i z rodziny Zbirskich i Jabłońskich

2. + Jana, Henryka, Stefanię Michalak w r.śm

Wtorek

09.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Zbigniewa w 13 r. śm

18.00

1. + Edwarda, rodzeństwo i Rodziców Zuchorów

2. + Stanisława Cabaja z racji imienin

Środa

10.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. O Zdrowie i Boże Bł. opiekę MB dla sióstr z KRK  zel. Marianna Kania oraz dla zmarłych sióstr o wieczny pokój.

3. Stanisława Zabielskiego w 30 dz – uczestnicy pogrzebu

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Za Ojczyznę

2. + Zofię i Stanisława Koczkodajów

Czwartek

11.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Kazimerza Jarmosiewicza – chrześnica Katarzyna Knap

18.00

1. + Ludwikę, Feliksa zm. z r. Huników i Panasiuków

2. + Wiktorię, Michała Sidorów, Mariannę, Emilię, Zofię Wierzchowskich, Franciszkę, Adama Izdebskich, Mariana Kojtycha, z r. Sidorów, Wierzchowskich i Izdebskich.

Piątek

12.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Palica Michał 9 r. śm, Irenę i rodziców z obojga stron.

18.00

1. + Stanisławę Leszczuk z racji imienin, rodziców obojga stron z r. Leszczuków i Gurtatów

2. + Marię Dybciak w 3 r. śm

Sobota

13.05.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. Dz – błag w 1 r. ślubu Gabriela i Pauliny

18.00

1.  + Zygmunta i Zofię Szczepaniuków i ich rodziców i dziadków

Niedziela

14.05.17

7.00

1. + Stanisława Krupskiego w 1 r. śm

9.00

1. + Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Kazimerza Bogusza w 3 r. i rodziców z obojga stron

11.00

1.  Dz – błag w 1 r. ślubu Dominiki i Łukasza

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Barbarę i Ryszarda Laskowskich i rodziców z obojga stron

2. p. Tikałowicz

 

Intencje  Mszalne  od 1.05 do 7.05.2017r.

Poniedziałek 1.05.17

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Andrzeja (21r)

18.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów  (greg – zakończenie)

2. + Stefanię i Czesława

Wtorek

2.05.17

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Marka Toczyńskiego – of Marysia z Pawłem i synem Arturem

18.00

1. + Mariana – of Domowy Kościół

2. + Alicję Barańską – of mąż Antoni

3. Dz – bł w 1r ślubu Magdaleny i Daniela Wójciaków

Środa

3.05.17

7.00

1. W intencji Panu Bogu wiadomej

2. + Zofię, Franciszka, Wiesława, Tadeusza, Jana

9.00

1. + Kalinę, Józefa, Tadeusza, Zdzisława, z r Szwedów

2. Dz – bł za siostry KŻR o Boże błogosławieństwo dla żyjących i za zmarłe siostry

11.00

Za Ojczyznę

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Zdzisława i Wandę Wawrzeckich

3. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

Czwartek

4.05.17

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Jana (31r)

3. + Tadeusza Końko – sąsiedzi z ul Sitkowskiego

9.00

1. W intencji Strażaków PSP i OSP

 

18.00

1. + Zdzisława, Jana, Zofię z r Kałuszyńskich, Mariana Golonkę

2. Mirosława Koczkodaja – chrzestny ojciec z rodziną

Piątek

5.05.17

 

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Irenę Kowalików (6r), Jej Rodziców i Dziadków

3. + Leszka Fijałka

18.00

1. + Kazimierza Jarmosiewicza  – of Syn Piotr z żoną Barbarą

2. + Marię Ratajczyk (30dz)

3. Dz – bł w 55 r ślubu Ewy i Zenona Mazurków – of Domowy Kościół

Sobota 6.05.17

 

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich (greg)

2. + Alicję Barańską (30dz)

3. zam. Justyna Niewęgłowska

18.00

1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Marii za bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Poczęciu

2. Dz – bł w 40 r ślubu Marii i Kazimierza Frączków o Boże błogosławieństwo

Niedziela 7.05.17

7.00

1. + Rodziców: Leokadię i Jana Michalskich(greg)

2.  Z r Dominików Jana, Mariannę, Krystynę, Józefa, Dariusza, Genowefę

9.00

1. + Rodziców: Jana i Franciszkę Golców

2. Dz – bł  30 r ślubu Wiesławy i Waldemara Lotek I o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków – of córki

11.00

1. Za Parafian

2. + Kazimierza w (r) – syn z rodziną

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Czesławę (14r), rodziców Helenę i Aleksandra

2. + Stanisława Szczepaniuka (z racji imienin)

           

Intencje  Mszalne  od 24.04. do 30.04.2017r.

Poniedziałek

24.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Rodzeństwo: Irenę, Helenę i rodziców: Macieja i Różę oraz Juliana i Jadwigę Plebanowicz

18.00

1. + Barbarę Niewęgłowską i zmarłych z rodziny Niewęgłowskich i Majorów

2. Mirosława Koczkodaja – brat Zbigniew z Żoną i dziećmi

3. + Stanisława Gomułkę w 7 dz śm.

Wtorek

25.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Czesława Grzegorzaka – pracownicy CMC Marynin

3. O Boże Bł i Dary Ducha Św. dla Kingii w zdaniu matury

18.00

1. + Marka z racji imienin

2. Dz – błag w 35 r. ślubu Anny i Wacława oraz rodziców i synów Roberta i Marcina, Karoline i Bartłomieja z Adą

Środa

26.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Bogusława Cholewę – Nauczyciele Gimnazjum nr. 2

3. + Kazimierza Jarmosiewicza – KRK z Siedlanowa

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. W intencji Panu Bogu wiadomej

2. Dz – błag w 20 r. ślubu Janusza i Anny z prośbą o Boże Bł., potrzebne łaski i Dary Ducha Św. dla dzieci

Czwartek

27.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Eugeniusza Kempa w 16 r. śm

3. + Kunegundę, Stefana, Wojciecha, Romana

18.00

1. + Mirosława Lewczuka w 30 dz. śm – uczestnicy pogrzebu

2. + Mirosława Koczkodaja – rodzeństwo stryjeczne

3. p. Chilimoniuk

Piątek

28.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Jerzego Kapitana – Urszula i Mieczysław Zającowie z córkami

18.00

1. + Władysława Lewczuka

2. Dz – błag w 31 r. ślubu Elżbiety i Waldemara Jurkowskich i Błogosławieństwo dla ich dzieci zwłaszcza dla Weroniki w przeddzień egzaminów dojrzałości o dobry wybór i wypełnienie się Woli Bożej.

Sobota

29.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Katarzynę Szczepaniuk w 1 r.

18.00

1.  + Przemysława w 10 r. – of. rodzice

2.  + Jana Kozaka w 30 dz. śm – uczestnicy pogrzebu

Niedziela

Wielkanocna

30.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. O Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Św. na egzaminie dla Michała

9.00

1. p. Nowakowska

2. + Mariana Strojka – urodzinowa i rodziców z obojga stron

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Dariusza Kalinowskiego, Annę, Jana, Helenę

2. + Mariana Bojarczuka w dniu imienin i urodzin.

 

Intencje  Mszalne  od 17.04 do 23.04.2017r.

Poniedziałek 17.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów  (greg)

2. + Lidię Gil (8r), Tadeusza, Mirosława, Kazimierza, rodz. obojga stron

9.00

1. + Marię, Jarosława, rodz. obojga stron

2. + Tomasza Sobieszka (21r) i rodz. obojga stron

11.00

1. +Henryka Grochowskiego – of córka Małgorzata

17.00

1. + Bożenny Kowalczyk (r)

Wtorek

18.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. zam. M. Gajda

18.00

1. Dz – bł  w 1 r sakramentu Małżeństwa Agaty i Pawła Grzywocz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zuzi

2. + Czesława i rodziców obojga stron

Środa

19.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – of rodz. Żmudów i Skowronów

3. O Boże błogosławieństwo dla Madzi w 10 r ur Jej Rodziców i Rodzeństwa

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Wiktorię Milaniuk, Antoniego i Tadeusza

3. + Mirosława Koczkodaja – of sąsiedzi

Czwartek

20.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Stanisława Matejuka i zm. rodziców, Kazimierza Matejuka (3r), Stanisława Musiejuka (15r)

 

18.00

1. Dz – bł w 30r ślubu Tadeusza i Barbary. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

2. O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny w 41ur, za jej męża i dzieci

3. + Marii Waszczuk (18r)

Piątek

21.04.17

 

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Marka Toczyńskiego – chrzestna

18.00

1. Dz – bł w 22 ur Igora

2. + Stanisława Zbirskiego, Krystyny i Szymona Zbirskich, zm. z r Zbirskich i Jabłońskich

3. + Tadeusza Końkę (30dz)

Sobota 22.04.17

 

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. zam. Baranowski Adam

16.00

ślub

18.00

1.  Dz – bł za dzieci Karola, Jerzego, Stanisława, Barbarę

Niedziela 23.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. W intencju Panu Bogu wiadomej

9.00

1. + Jana Kępę (33r)

2. + Czesława Szafrańskiego (20r), Janinę i rodz. obojga stron

11.00

1. Za Parafian

2. Za ofiarodawców Stacji Drogi Krzyżowej

15.00

Godzina Miłosierdzia

17.00

1. + Jerzego, Jadwigę, zm. z r Borysiuków i Lecyków

2. + Stanisławę Blicharz, Rodziców. Rodzeństwo  obojga stron Blicharzów i Krzysztofików

           

Intencje  Mszalne  od 10.04. do 16.04.2017r.

Poniedziałek

10.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Bolesława Waszkiewicza w 30 dz. – uczestnicy pogrzebu

3. + Adama Cieniucha w 3r.

18.00

1. Za Ojczyznę

2. + Klementynę Borysiuk w 1 r i Rodziców

Wtorek

11.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. Dz – błag w 40 r. ślubu Ireneusza i Krystyny

3. O wypełnienie się woli Bożej w życiu Wiesławy Olszewskiej

18.00

1. + Bogusławę Góralską

2. Dz – błag w 40 r. ślubu Elżbiety i Włodziemierza Michalskich

Środa

12.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Marka Toczyńskiego – pracownicy CMC

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. O Boże Bł. i potrzebne łaski dla Sióstr z KRK zel. Teresy Kudzio

2. O zdrowie dla Teściowej

Czwartek

13.04.17

 

Święte Triduum Paschalne

Msza Wieczerzy Pańskiej

18.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. Za Kapłanów

3. Dz – błag w int. Złotej Róży i Margaretki

Piątek

14.04.17

 

Piątek

18.00

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota

15.04.17

 

Wigilia Paschalna

19.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. Dz – błag w 17 ur. Izabelii o zdrowie i Boże Błog.

3. + Władysławę i Józefa Zielińskich

Niedziela

Wielkanocna

16.04.17

6.00

1. Za Parafian

9.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Bożenę Wójtowicz

11.00

1.  W intencji dzieci przyjmujących Chrzest

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Wacława Szaniawskiego w 14 r. śm i rodziców z obojga stron

 

Intencje  Mszalne  od 3.04 do 9.04.2017r.

Poniedziałek 3.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów  (greg)

2. Dziękczynno – Błagalna urodzinowa

18.00

1. + Kazimierza (7r)

2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Gabrieli (2ur), Amelii i całej rodziny

Wtorek

4.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Marka Toczyńskiego (30dz) – uczest pg.

3. + Tadeusza Końko – sąsiedzi z ul.sitkowskiego

18.00

1. Dz – bł  urodzinowa (16 ur Marysi)

2. + Anielę Lewczuk

Środa

5.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Katarzynę, Juliannę, Bronisława (22r) Kowalików

3. Błagalna o szybki powrót do zdrowia dla Krzysztofa o uwolnienie, uzdrowienie, potrzebne łaski

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Leszka Fijałka

3. Dz – bł o szybki powrót do zdrowia dla Klaudii, o Boże błogosławieństwo i wypełnienie woli Bożej w jej życiu

Czwartek

6.04.17

9.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

11.00

1. + Tadeusza (1r) i jego rodziców

Rekolekcje

16.00

1. + Jerzego Kapitana (30 dz) – uczest pg.

2. + Zdzisława Kałuszyńskiego (1r)

 

18.00

1. Dz – bł w 26r ślubu Andrzeja i Iwony Matejuków

2. + Jadwiga Karpińska (30dz) – uczest pg.

Piątek

7.04.17

Rekolekcje

9.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

11.00

Za zmarłych – nabożeństwo wypominkowe

16.00

+ Mariana Bosko (3r)

17.00

DROGA KRZYŻOWA

18.00

1. Tomasza Madeja (3r) rodziców obojga stron i rodzeństwo

2. O przemianę i Dary Ducha Świętego dla Macieja

Sobota 8.04.17

 Rekolekcje

7.00

1. + Janinę Matwiej (30dz) – uczest pg.

9.00

+ Jerzego Kapitana – od Pszczelarzy

11.00

+ Kazimierza Jarmosiewicza – of mieszkańcy ul Tysiąclecia

16.00

+ Stanisławę, Franciszka z Jączaków, Paćków, Pietruszów, Kaliszuków

18.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Mirosława Koczkodaja, Józefa 

Niedziela 9.04.17

7.00

1. + Janinę, Zofię, Czesławę i Stanisława Żyłków

9.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Józefa Kucia (25r) i Jego Rodziców

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. P Śliczniak

2. + Dariusza Miazia (2r)

3. + Zofię i Aleksego Radomskich – zakończenie gregorianki

           

Intencje  Mszalne  od 27.03. do 02.04.2017r.

Poniedziałek

27.03.17

7.00

1. + Staefanię i Czesława

2. + Stanisława i Franciszkę

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Ludwikę i Jana, oraz ich Rodziców i Zuzannę, Halinę, Kazimierza

Wtorek

28.03.17

7.00

1. + Czesłąwa Grzegorzaka – of. CMC Marynin

2. + Zdzisława i rodziców z obojga stron

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Mariana Bojarczuka – of. Emerytowani koledzy z pracy

Środa

29.03.17

7.00

1. + Bronisława Banasia w 56 r. śm oraz z r. Banasiów i Jabłońskich

2. + Zofię, Kazimierza, brata Ryszarda z r. Pasimów

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Henrykę Welik w 9 r.

Czwartek

30.03.17

7.00

1. + Marka Toczyńskiego –of. r. Dołęgów i Grochowskich

2. Rodziców z obojga stron: Stanisława, Sewerynę, Wiktora i Józefę

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Mariana Bojarczuka –of.  Monika i Łukasz Lipińscy

3. + Kazimierza Jarmosiewicza w 30 dz.

Piątek

31.03.17

7.00

1. + Kazimierza Jarmosiewicza – of. Zofia Kaznowska, Bożena i Piotr Kopeć

2. + Jerzego Kapitana – Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy  ZSP im. JP II w Radzyniu

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1 + Mirosława Koczkodaja zm., z r. Bobrów – Matka Chrzestna

2. + Irenę Steć w 4 r., i Józefa w 9 r.

Sobota

01.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. p. Kozieł Cz.

18.00

1.+ Jana, Mariannę Bieleckich i rodziców z obojga stron

2. + Aleksandra Goławskiego w 3 r., Leokadię Goławską

Niedziela

02.04.17

7.00

1. + Rodziców: Magdalenę i Jana Kozłów (greg)

2. + Dorotę Szczygielską w 15 r. śm

9.00

1. Stanisłąwa, Stanisławę i Henryka Szwedów

2. + Halinę Marciniuk w 4 r.

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Antoniego Skwarka w 9 r., rodziców i rodzeństwo

2. + Jana Hołownia w 16 r. i rodziców z obojga stron

 

Intencje  Mszalne  od 20.03 do 26.03.2017r.

Poniedziałek

20.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Tadeusza , Janusza, Józefę (2r) z r Żurawskich

3. + Mirosława Koczkodaja (30dz)

17.00

1. + Józefa Celińskiego (6r), Kazimiery, Henryka oraz dziadków

2. + Lucynę (7r), Stanisława, Jana, Ireny i Stanisława

Wtorek

21.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Mariannę Milaniuk – of mieszkańcy ul. Baczyńskiego

17.00

1. Dz – bł z racji 18 ur Aleksandry, Jakuba i rodziców o Boże błogosławieństwo – of rodzice

Środa

22.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Halinę Świątek (3r)

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Jerzego, Mariannę, zm rodzeństwo, z r Borysiuków i Lecyków oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

3. + Danutę Nast. (1r) – dzieci z rodzinami

Czwartek

23.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Alka Ocha

17.00

Do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. Zam Mazurek

2. + Stanisławę, Blicharz, Rodziców i rodzeństwo, obojga steon Blicharzów i Krzysztofików

Piątek

24.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Marka ( z racji ur)

17.00

1. + Mariana Sawickiego(13r) i rodziców obojga stron

2. + Dusze w czyśćcu cierpiące, wrogów  i nieprzyjaciół

Sobota 25.03.17

 

7.00

1. + Tadeusza Kowalika (1r)

9.00

+ Martę, Stanisława, Mieczysława z Wiatrów

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Juliannę, Józefa, Edwarda, Annę

Niedziela 26.03.17

7.00

1. + Franciszkę (20r) Mariana (6r) rodziców obojga stron

2. + Dylik Krzysztof (3r)

9.00

1. + (10r) Romana i Franciszka Kaliszuków

2. + Alicję Brygoła

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Ludwika, Jadwigę Ostap 

           

Intencje  Mszalne  od 13.03. do 19.03.2017r.

Poniedziałek

13.03.17

7.00

1. + Mariannę Milaniuk

2. + Mirosława Koczkodaja

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Barbarę  Zając w 10 r., i rodziców z obojga stron

Wtorek

14.03.17

7.00

1. Dz – błag w 13 ur. Adasia o Boże Błog. i potrzebne łaski

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – siostra Jadwiga z rodziną

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Andrzeja Kwoczko w 5 r. śm

Środa

15.03.17

7.00

1. p. Głowacka

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. Dz – błag dla synów, o szczęśliwe podróże

3. + Kazimierza Jarmosiewicza – mieszk. Ul. Żeromskiego

Czwartek

16.03.17

7.00

1. + Leokadię i Jana Pawłowskich

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – szwagierka Stanisława

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Eugeniusza Kaznowskiego, rodziców i rodzeństwo

3. + Kazimierza Jarmosiewicza – mieszk. ul. Żeromskiego

Piątek

17.03.17

7.00

1. + Ks. Zbigniewa Chabra

2. + Alicję Sosnowską(greg)

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1. p. Lelak

2. Dz – błag z racji imienin Zbigniewa o Boże Bł., potrzebne łaski i opiekę MB

Sobota

18.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. + Mariannę w r. śm, Franciszka, Weronikę i Czesława z r. Golców i Beków

3. + Wojciecha Ciołka

17.00

1. Dz – błag w 18 urodziny Łucji Niewęgłowskiej

2. + Józefa, Mariana, Gabrielę, Wojciecha, Tadeusza, Waldemara, Eugeniusza, Irenę, z r. Niewęgłowskich i Maliszewskich

Niedziela

19.03.17

7.00

1. + Józefa Szczygielskiego w 9 r. śm i Rodziców z obojga stron

2. p. Śliczniak

9.00

1. + Franciszkę i Jana Golców i rodziców z obojga stron

2. + Zbysława Kozaka i rodziców z obojga stron

11.00

1.  Za parafian

2. + Józefa Mazurka

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Alicję Sosnowską(greg)

2. p. Baran

 

Intencje  Mszalne  od 6.03 do 12.03.2017r.

Poniedziałek

6.03.17

7.00

1. + Mirosława Koczkodaja  of Fijałek Marianna

2. dziękczynna za łaski z prośbą o łaskę zdrowia dla męża

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Edwarda i Helenę Kamińskich, zm. z r Kamińskich i Kowalskich

Wtorek

7.03.17

7.00

1. + Stanisława Wojczuka – członkinie KŻR z Marynina

2. + Mirosława Koczkodaja – koledzy i koleżanki z CMC Marynin

3. O szczęśliwą operację dla Antoniny

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Tomasza Madeja – urodzinowo imieninowa

Środa

8.03.17

7.00

1. + Halinę Bober (matki, babci, prababci)

2. + Józef Bober (ojca, dziadka, pradziadka) – of córka Aleksandra z rodziną

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Alicję Sosnowską (greg)

3. Za kobiety Parafii św. Anny

Czwartek

9.03.17

7.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla sióstr z KŻR zel. Kania Marianna

2. + Kazimierza Jarmosiewicza – Piotr Kowalik z rodziną

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Mariana Bojarczuka – of rodzina Łazugów

Piątek

10.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Jana  zm. z r. Romaniuków i Korczyków

17.00

1. Za Ojczyznę

2. + Józefę (36r) Kazimierza i Franciszka z r Ignatiuk

Sobota 11.03.17

 

7.00

1. + Mariannę Milaniuk (30dz) – of uczestnicy pogrzebu

2. + Marię, Sylwestra, Sanisławę, Romualda Wójcików

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Tadeusza Michalaka (23r) oraz Krystynę Michalak z racji imienin

3. O zdrowie dla Ewy i szczęśliwe urodzenie dziecka

Niedziela 12.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

9.00

1. + Czesława Mościckiego (4r)

2. + Janinę Kuszneruk(15r) Pawła i rodz. obojga stron

11.00

1. Za Parafian

p. Michalak

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Dz – bł z racji urodzin Teresy o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski  opiekę Matki Bożej

2. + Sławomira (3r)

           

Intencje  Mszalne  od 27.02 do 5.03.2017r.

Poniedziałek

27.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów (greg)

2. + Józefa Bojaczuka – of Synowa z Rodziną

17.00

1. + Krzysztofa Wasaka (greg)

2. O Boże błogosławieństwo w rodzinie

Wtorek

28.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów (greg)

2. + Józefa Bojaczuka – rodzice

17.00

1. + Krzysztofa Wasaka (greg zak.)

2. + Mariana Bojarczuka – rodzina Kowalików

Środa

1.03.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

9.00

1. + Mariannę Sposób (30dz) – Uczest Pogrzebu

2. O Trzeźwość Narodu Polskiego

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Alicję Sosnowską (greg)

3. + Annę Nakonieczną (4r)

Czwartek

2.03.17

7.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Tadeusza Kulika – Mieszkańcy z ul. Wisznickiej

3. + Helenę Nowicką

17.00

1. + Helenę Gil (z racji imienin), Ludwika, Lidię, Tadeusza, Mirosława, rodz. Obojga stron

Piątek

3.03.17

7.00

1. + Wiesława (13r), Mariannę i Władysława

2. zam. Kowalik

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Andrzeja (z racji urodzin)

Sobota

4.03.17

 

7.00

1. + Franciszka (r), Mariannę, Weronikę, Czesława, z r Golców i Beków

2. + Anielę (9r), Franciszek, Zieńczuk, Krystyna i Włodzimierz Kowalik

17.00

1. + Alicję Sosnowską (greg)

2. + Leszka Fijałka

Niedziela 5.03.17

7.00

1. Dz – bł z racji 18 ur Karola

2. + Alicję Sosnowską (greg)

9.00

1. + Zdzisława Majczynę (8r)

2. + Feliksę, Jana, rodz obojga stron

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Bogdana Idzikowskiego (13r), rodziców, dziadków obu stron, Stanisława, Andrzeja, Krystynę

2. Dz – bł w 7 r ur Kacpra

           

Intencje  Mszalne  od 20.02. do 26.02.2017r.

Poniedziałek

20.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3.  Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

1. + Rodziców Juliannę i Teofila Matejuków

2. + Tadeusza Kulika w 30 dz. śm – uczestnicy pogrzebu

Wtorek

21.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Józefa Bojaczuka w 30 dz. śm – uczestnicy pogrzebu

17.00

1. + Apolonię i Stanisława Sznurów

2. + Stanisława, Ryszarda w 11 r., Rodziców z obojga stron Jana

Środa

22.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Dz – błag w 15 r. powstania Legionu Maryi w Naszej Parafii polecając członków czynnych i wspomagających.

Czwartek

23.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Apolonię i Jana Korszów

17.00

Nowenna do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. + Kazimierę Celińską, w 7 r., Józefa, Rodziców Anielę i Floriana

2. + Stanisławę Blicharz, Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron Blicharzów i Krzysztofików.

Piątek

24.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Leontynę Wołosiuk

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1. + Mariana Bojarczuka – rodzina Koziełów

2. + Feliksę Iwańczuk w 1r.

Sobota

25.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

17.00

1. + Antoninę, Józefa, Paulinę, Zbigniewa, Franciszka Parafińskich, Jana Koniuszyka, Genowefę i Bolesława Zdunek.

2. Dz – błag w 25 r. ślubu Agnieszki i Andrzeja Gontarczyk o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ich dzieci: Pawła, Oli i Małgosi.

Niedziela

26.02.17

7.00

1. p. Kiewel

2. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

9.00

1. + Krzysztofa Karwowskiego w 5r.

2. + Jana, Józefę, zmarłych z r. Lewczuków

11.00

1.  + Zdzisława Kołosińskiego w 17 r., rodziców z obojga stron i zm z r. Kurków

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Aleksandra Kwoczko

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Jolantę Banasiak w 8 r. śm

 

Intencje  Mszalne  od 13.02 do 19.02.2017r.

Poniedziałek

13.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. Dz – bł w 70 r ur. Kazimierza o łaskę zdrowia

4. + Halinę Makowską (17r) i Tadeusza Marciniuka (32r)

17.00

1. + Mariana Bojarczuka – of chrześnica Klaudia Kowalik

2. + Czesława Grzegorzaka

Wtorek

14.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Zofię Marciniuk (25r) Tadeusza, Kazimierza z r Marciniuków i Kolędów

17.00

1. + Mariana Bojarczuka – rodzina Komoniów

Środa

15.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + rodziców obojga stron, Ludwikę, Stanisława Fijewskich, oraz Wawrzyńca, Stanisława i Anielę

3. + Rodziców, Sabinę, Antoniego oraz Jana i Helenę oraz dziadków

Czwartek

16.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna(greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Jana Brygołę (15r)

17.00

1. + Kazimierza Nowackiego (24r), Mariannę

2. + Tadeusza Kulika – sąsiedzi z Wisznickiej

Piątek

17.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Janinę Żochowską – of pracowników Przedszkola Miejskiego

17.00

1. Dz – bł z racji 29 ur. Kamili i Aleksandry

2. + Tadeusza Kulika – Agnieszka i Anna z rodzinami

Sobota 18.02.17

 

7.00

1. + Władysławę i Augustyna  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Lubczyk Annę (19r)

17.00

1. + Henryka Szczygła i rodziców obojga stron

2. + Annę Sikorę (2r)

3. + Mariannę Sposób – of brat Antoni

Niedziela 19.02.17

7.00

1. + Janinę Żochowską – of koleżanki z pracy

3. + Władysławę i Augustyna (greg)

9.00

1. + Mariana Kułaka (1r)

2. + Ewy, Janusza, Stanisława, rodziców, z r Gołasiów, Adamowiczów i z, z rodziny 

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Krzysztofa Wasaka (greg)

2. + Juliana Karwowskiego (2r)

2. Dz – bł w 18 r ur Piotra o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

           

Intencje  Mszalne  od 06.02. do 12.02.2017r.

Poniedziałek

06.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. Mariana Bojarczuka – Dyrekcja i Pracownicy MOSiR

17.00

1. + Jerzego, Mariannę, z r. Lecyków i Borysiuków

2. + Jana Stolarczyka w 7 r. śm

Wtorek

07.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Mariana Bojarczuka – koleżanki i koledzy z PKS Radz. Podl.

17.00

1. + Stanisława, Teodozję, Mirosłąwę i Janusza Skowronów i Malesów

2. + Jerzego w 4 r., i jego rodziców Helenę i Mariana Karwowskich

Środa

08.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Rodziców: Jana i Helenę Adamowiczów

4. + Józefę Matejuk w 7 r., Rodziców, oraz Krystynę i Stanisława Waga w 3r., oraz Halinę Kaczmarczyk w 13 r. śm

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Mariana Sadowskiego w 1 r. śm

2.  Za konających

Czwartek

09.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

17.00

1. + Mariana Bojarczuka – Teściowa

2. Dz – błag z racji 30 ur. Agaty i Pawła Grzywocz z prośbą o Boże Bł i potrzebne łaski dla ich córki Zuzanny.

Piątek

10.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Janinę Zochowską

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1. Za Ojczyznę

2. + Krzysztofa Kopcia w 2 r. śm

Sobota

11.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. Dz – błag w 18 r. ur Pawła z prośbą o Dary Ducha Św.

4. O zdrowie dla Zofii Kwoczko i wypełnienie się woli Bożej w Jej życiu i nawrócenie grzeszników.

17.00

1. Za wszystkich chorych

2. p. Antkiewicz

Niedziela

12.02.17

7.00

1. Mariana Bojarczuka – sąsiedzi

2. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

9.00

1. + Janusza Daniuluka w 9 r.

2. + Tadeusza Szewczaka w 2 r. śm i rodziców z obojga stron

11.00

1.  Za parafian

2. + Wiesława Niewęgłowskiego w 5 r., Jacka, Jana Niewęgłowskich, Romanę, Stanisława, Ryszarda i Wiesława Grabków

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Mariannę, Władysława, Mieczysława

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

 

Intencje  Mszalne  od 30.01 do 5.02.2017r.

Poniedziałek

30.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (zak. greg)

2. + Michała w (4r)

3 + Janinę Żochowską – pracownicy przedszkola miejskiego

17.00

1. + Stanisława i Franciszkę oraz rodziców obojga stron

2. Dz – bł w ur Krystyny i Boże błogosławieństwo dla córek, wnuków i zięciów

3. + Krzysztofa Wasaka (greg)

Wtorek

31.01.17

7.00

1. + Czesława Grzegorzaka (30dz)

2. + + Feliksę, Bronisława, Ludwikę, rodziców i ich rodzeństwo

3. + Mariana Bojarczuka – of sąsiedzi

17.00

1. + z r Biełuszków, Brodackich

2. ­+ Antoniego Karwowskiego w 11r i rodziców obojga stron, Mieczysława

3. + Krzysztofa Wasaka (greg)

Środa

1.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna Ochów  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Dz – bł w 20 r ślubu Andrzeja i Grażyny Szczepaniuk w podziękowaniu rodzicom za dar życia, nieżyjącym dziadkom za wychowanie i przekazane doświadczenie i wieczne zbawienie oraz dalsze błogosławieństwo dla rodziny i dzieci

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Janinę Żochowską (30 dz) – uczest pogrzebu

3. Dz – bł  wint Ks. Piotra  podziękowanie Panu Bogu za dar Kapłaństwa z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej – apostolat Margaretka

Czwartek

2.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna(greg)

2. + Krzysztofa Wasaka Greg)

9.00

Zam Ponikowska

11.00

Dz – bł w 72 ur Zenobii Izdebskiej

17.00

1. + Teresę Jędruszczak (3r) zm. z rodziców obojga stron

2. Dz – bł w int kapłanów – of złota róża

Piątek

3.02.17

7.00

1. + Władysławę i Augustyna (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

17.00

1. + Leszka Fijałka – of mieszkańcy ul Reja i sąsiedzi ul Lipińskiego

Sobota 4.02.17

 

7.00

1. + Władysławę i Augustyna  (greg)

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Mariana Bojarczuka – of sąsiedzi

17.00

1. Dz – bł o Boże błogosławieństwo dla Kubusia Lecyk i pomoc Matki Bożej i wszystkich Świętych

2. + Irenę i Bolesława Blicharzów Edwarda, Józefa, Tadeusza

Niedziela 5.02.17

7.00

1. + Leszka Fijałka – of sąsiedzi z ul. Reja i Lipińskiego

2. + Krzysztofa Wasaka (greg)

3. + Władysławę i Augustyna (greg)

9.00

1. + Jana (20r), Emilię, Grzegorza, Kazimierza, Stanisława, Reginę  Tadeusza

2. + Henryka Grochowskiego rodziców obojga stron

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. zam M Gil

2. + Stanisława Szczepaniuka

           

Intencje  Mszalne  od 23.01. do 29.01.2017r.

Poniedziałek

23.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Stanisławę Blicharz w 9 r., Rodziców, Rodzeństwo z obojga stron z r. Blicharzów, Krzysztofików

17.00

1. Dz – błag o Boże Błogosłieństwo i potrzebne łaski przez wstawiennictwo Bł. Męczenników z Pratulina dla KRM z Osiedla zel. Izydor Długosz

Wtorek

24.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Mariana Bojarczuka – Sąsiedzi

17.00

1. Andrzeja Gila w 4 r.

2. + Helenę Gil w 16 r., z rodziny Gilów i Jarmosiewiczów

Środa

25.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Helenę Stankiewicz

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Rodziców, Siostry i Braci z Rodziny Wołodków

Czwartek

26.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Mariana Niewęgłowskiego w 7 r. śm i rodziców z obojga stron

17.00

1. + Edmunda Zgrajkę w 2 r., i jego rodziców: Helenę i Józefa

2. O zdrowie i szczęśliwą operację dla Ziencia Leszka

Piątek

27.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Jana w 8 r.

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wspominkowej

1. + Eugeniusza Kaznowskiego w 18 r., i Rodziców z obojga stron

2. + Halinę Opolską a w 30 dz śmierci

Sobota

28.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Romana w 36 r., Zofię w 44 r., i zmarłych z Rodziny Nastów

17.00

1. Dz – błag w 25 urodziny Damiana dziękując za dar życia i otrzymane łaski

2. + Leokadię Kasprzak w 3 r., Kazimierza Kasprzak i Rodziców z obojga stron

Niedziela

29.01.17

7.00

1. p. Kowalik

2. Dz – błag w 80 r. ur. Stanisławy Gil

9.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + z rodziny Gajowników, Agnieszkę, Kazimierza, Braci i Bratowe

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Ewę Dawidek i  Zuzannę Zabielską w 4 r.

2. + Jana w r. śm oraz Franciszkę Zielników

 

Intencje  Mszalne  od 16.01 do 22.01.2017r.

Poniedziałek

16.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Jana Marię Wojtysiak

3 + Mariana Bojarczuka  (30dz) – uczestnicy pogrzebu

17.00

1. Józefa Matejuka i rodz. obojga stron

Wtorek

17.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Jana Ocha w r śm

17.00

1. Dz –bł w intencji Ks. Proboszcza z racji imienin

2. ­+ Andrzeja Cichosza i zm. rodz. Tadeusza i Zofię oraz Marię Paździerską

Środa

18.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego  (greg)

2. + 9 r śm. Sabiny Paszkowskiej Fabiana i Elżbiety

17.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Mariannę Michalską (1r) Aleksandra i rodziców obojga stron

3. + Elżbietę Czernecką (r)

Czwartek

19.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. Dziękczynno – Błagalna

17.00

1. Dz – bł z racji imienin ks. Proboszcza Henryka – of Margaretka

2. Dz – bł w 18 ur Weroniki Ostrzyżek

Piątek

20.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Henryka Frączka z racji imienin

17.00

1. + Zofię, Jana, Emilię

2. + Jerzego Nowickiego (2r)

Sobota 21.01.17

 

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Kazimierza Hawryluka (1r), Jadwigę Hawryluk (23r) rodz. Obojga stron

17.00

1. Dz – bł w int. Ewy i Jerzego Hapków w 35 – lecie sakramentu małżeństwa

2. Dz – bł w 9 ur Michała

Niedziela 22.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

9.00

1. Dz – bł w intencji ks. Henryka

2. + Janinę Szafrańską (13r), Czeława Szafrańskiego

12.00

1. Do Błogosławionych Męczenników Podlaskich Za Parafian

2. Tadeusza Tarnowskiego (11r)

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Henryka Kwoczko

2. + Tadeusza (13r), Agnieszkę i Jana Majczynów

           

Intencje  Mszalne  od 09.01. do 15.01.2017r.

Poniedziałek

09.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Helenę Zając i zmarłych z rodziny Lecyków

Wtorek

10.01.17

7.00

2. + Henryka Grochowskiego (greg)

3. + Janinę Żochowską – wnuk Paweł

17.00

1.  Za Ojczyznę

Środa

11.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Wiesława w 24 r., z r. Majczynów, Miturów

3. + Władysławę Mikołajczyk

Czwartek

12.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. of. Frączek M

3. + Janinę Żochowską

Piątek

13.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. of. p. Śliczniak

Sobota

14.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Jana i Kazimierę

3. + Janinę Żochowską – koleżanki synowej Jadwigi

17.00

1. + Henryka Zalewskiego w 13 r., oraz rodziców Apolonii i Franciszka

2. Dz – błag w 34 r., ślubu Marioli i Edwarda i ich dzieci o Boże Bł., i opiekę MB.

Niedziela

15.01.17

7.00

1.  + Krystynę Adamowicz w 30 dz. – Uczestnicy pogrzebu

9.00

1.  + Henryka Kobiałko z racji imienin rodziców z obu stron: Marię, Stanisłąwa, Zofię, Jana i rodzeństwo

11.00

1.  + Henryka Grochowskiego (greg)

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Mariannę Banasiak w 5 r., Mieczysława, Andrzeja, Jana

2. p. Gołoś

 

Intencje  Mszalne  od 2.01 do 8.01.2017r.

Poniedziałek

2.01.17

7.00

1. + Zofię Waszkiewicz (30dz)

2. + Henryka Grochowskiego (greg)

3. + Leszka Fijałka – of Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Miejskiej w Radzyniu Podlaskim

Wtorek

3.01.17

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. ­+ Leszka Fijałka – of Dyrekcja i Nauczyciele Gimnazjum Nr. 2 w Radzyniu Podlaskim

3. + Józefa (1r), Mariannę

Środa

4.01.16

7.00

1. + Henryka Grochowskiego  (greg)

2. + Reginę Och (r)

3. Dz – bł z racji 30 ur Marzeny

Czwartek

5.01.16

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Andrzeja Barana (7r)

3. + Leszka Fijałka (30 dz)- of uczestnicy pogrzebu

Piątek

6.01.16

7.00

1. + Feliksę, Jana, Mariannę, Stanisława

9.00

1. Dariusza Kalinowskiego (20r)

2. Stefanię i Jóżefa oraz Halinę

11.00

1. Za misje Święte

2. + Henryka Grochowskiego (greg)

17.00

1. + Franciszka, Wojciecha Tomaszewskich i zm. z Rodziny

2. + Janinę Adamską

Sobota 7.01.16

 

7.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. + Łukasza Cioka

17.00

1. + 1 r Alicji i Kazimierza oraz rodziców obojga stron

2. Dz – bł w 66r ur Franciszka o Boze błogosławieństwo potrzebne łaski i dary Ducha Świętego

Niedziela 8.01.16

7.00

1. Dz – bł w 18 r ur Bartłomieja

2. + Ks Edwarda Skolimowskiego i Rozalię Pietrykę

9.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

2. zam. Michalak Ewa

11.00

Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Jadwigę Marciniuk (10r) Stanisława i Henryka

2. + Leszka Fijałka – of rodzina Matejuków, Kożuchowskich

           

Intencje  Mszalne  od 26.12. do 01.01.2017r.

Poniedziałek

26.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Tadeusza, Zofię i Sławomira

9.00

1. Dz – błag w 40 r. ślubu Bogumiły i Jana Pulików

2. + Lucynę, Zygmunta, Adama Cieniuchów

11.00

1. Dz – błag w 40 r. ślubu Wiesławy i Mariana Kubajków o Boże błog. dla dzieci i wnuków.

2. + Natalię, Klementynę, Juliana i Kazimierza Jeruzalskich

17.00

1. + Piotra Bogdanowicza

Wtorek

27.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Leszka Fijałka

Środa

28.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Stanisławę i Stanisława oraz Henryka Szwedów

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek

29.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Leszka Fijałka

Piątek

30.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Leszka Fijałka

3. Dz – błag z racji 80 ur. Danuty Krupskiej

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

Sobota

31.12.16

7.00

1. + Józefa, Juliannę, Edwarda Koczkodaj, Stanisława, Jadwigę, Mariusza Gil

17.00

1. + Krystynę Adamowicz

2. Dz – błag z racji zakończenia Roku

Niedziela

01.01.17

7.00

1.  Dz – błag z racji 40 r. ślubu Bożeny i Stanisława Potęgów

2. + Mieczysława i Mieczysława – Jana Nowickich

9.00

1. + Henryka Grochowskiego (greg)

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Halinę, Staefanię, Józefa Marciniuk

2. + Mariannę Kowalik

 

Intencje  Mszalne  od 19.12 do 25.12.2016r.

Poniedziałek

19.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Jadwigę Małaszuk – of sąsiedzi Meszukowie

17.00

1. + Leszka Fijałka

Wtorek

20.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. ­+ Krystynę Adamowicz – of siostry KŻR z Ustrzeszy

17.00

1. + Leszka Fijałka

Środa

21.12.16

6.45

1. + Henryka Matwieja  (greg)

2. + Leszka Fijałka

17.00

Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Mieczysława Wołka – Uczest. pogrzebu

2. + Krystynę Adamowicz – Kolega i Koleżanki ze Szpitala Radzyńskiego

Czwartek

22.12.16

7.00

1. +  Henryka Matwieja(greg)

2. + zmarłe siostry z KŻR z Ustrzeszy – of siostry z KŻR z Ustrzeszy

17.00

1. Dz – bł z racji ur i imienin córki Ewy z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

2. + Leszka Fijałka

Piątek

23.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Stanisławę Blicharz, Rodziców i rodzeństwo obojga stron

17.00

Nowenna do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. + Mariana Bojarczuka (7dz śm.)

Sobota 24.12.16

 

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Beatę w r śm i Jarosława Rodziców i Rodzeństwo obojga stron

24.00

Pasterka – Za parafian

Niedziela 25.12.16

9.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Annę Bobruk, Stanisława i Helenę Kalinowskich

11.00

1. Chrzty

2. + Henryka Frączka (1r)

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Henryka, Stanisławę, Stanisława Szwedów

2. + Stanisława Chromika (1r)

           

Intencje  Mszalne  od 12.12. do 18.12.2016r.

Poniedziałek

12.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Mieczysłąwa Wałka – mieszkańcy ul. Osiedlowej

17.00

1. + Teresę Kopec – of. Stefania Narębska

Wtorek

13.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Józefę w 22 r.,

17.00

1 + Janinę Lazurek – of. Koledzy i Koleżanki z pracy syna Andrzeja

Środa

14.12.16

6.45

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Krzysztofa Badziaka w 6 r, i rodziców z obojga stron

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Jana, Tadeusza, Stanisławę, oraz zmarłych rodziców z obojga stron

Czwartek

15.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Mieczysława Wałka of. brat Adam z rodziną

17.00

1. + Zofię Waszkiewicz od KR z Ustrzeszy

2. + Anielę, Władysława Lewczuk

Piątek

16.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Leszka Fijałka

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1. + Janusza Wiater w 5 r., Czesława, Aleksandra i Henryka

Sobota

17.12.16

6.45

1. + Henryka Matwieja (greg)

17.00

1. + Leszka Fijałka

Niedziela

18.12.16

7.00

1.  + Kazimierza Jędruszczaka w 23 r., i Rodziców z obojga stron

9.00

1. + Jana Frączka w 1 r., Rodziców: Sewerynę, Anielę i Józefa Frączka

11.00

1.  Za parafian

2. + Mariannę Wierzchowską, Emila, Zofię, Tadeusza, Mariannę, Wacława, Antoniego, z r. Wierzchowskich, Wiktorię, Michała Sidorów, Adama i Franciszkę Izdebskich, Mariana Kojtycha i wszystkich zmarłych z tych rodzin.

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Czesława, Genowefę, Niewęgłowskich i Jana Wachulaka

 

Intencje  Mszalne  od 5.12 do 11.12.2016r.

Poniedziałek

5.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Wacława(r), Czesławę, Tadeusza z r. Kasaków i Garbacików

17.00

1. + Anielę Gurtat (22r), Władysława, Stanisławę, Kazimierza, Andrzeja zm z r Gurtatów i Lewczuków

Wtorek

6.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. ­+ Mariannę Hładyniuk (30 dz) – uczest. pg.

3. Dz – bł z racji imienin ks. Mikołaja – Domowy Kościół

17.00

2. + Tadeusza Genowefy Piotrowiczów

Środa

7.12.16

7.00

1. Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. + Henryka Matwieja  (greg)

3. Dz – bł z racji imienin Ks. Mikołaja – Margaretka

17.00

  1. + Zdzisława Zofię, Juliana, Marcelę, Stanisława i rodzeństwo z r Kondraszków
  2. Dz – bł z racji imienin Ks. Mikołaja – Legion Maryi

Czwartek

8.12.16

7.00

1. +  Henryka Matwieja(greg)

9.00

1. + Zdzisława, Tadeusza, z r Szwedów, oraz rodziców Karolinę i Józefa, oraz Józefę Matwiej (19r)

11.00

1. + Jana Oleszkiewicza i Krzysztofa Oleszkiewicza

17.00

1. + Marii Samociuk – imieninowa

2. + Janinę Mochniej – of pracownicy KRUS

Piątek

9.12.16

9.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

11.00

1. O zdrowie dla Roberta Sabińskiego

16.00

1. + Czesławę Czajka w 11r śmierci – córki

18.00

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wypominkową

1. + Rodziców: Zofię i Floriana Terpiłowskich

Sobota 10.12.16

 

6.45

Roraty

9.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

11.00

1. + Franciszka (4r), z r Paćków, Jończaków, Pietruszuków, Kaliszuków

16.00

1. + Rodziców z obojga stron

18.00

1. Za Ojczyznę

2. + Teresę Kopeć – of pracownicy  PUKu

Niedziela

11.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

9.00

1. + Henryka Grochowskiego i Jego Rodziców: Franciszkę i Franciszka i Wiesława Zabielskiego

2. + Tadeusza (18r), Andrzeja z r. Zielińskich

11.00

Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

+ Rodziców: Jana i Kazimierę Multanów

           

Intencje  Mszalne  od 28.11. do 4.12.2016r.

Poniedziałek

28.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Andrzeja Barana – imieninowa

17.00

1. + Szymona Zbirskiego w 6 r., z r. Zbirskich i Jabłońskich

2. + Ryszrda Nowackiego w 1 r. – sąsiedzi z ul. Sitkowskiego

Wtorek

29.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Jarosława Mleczak w 13 r., oraz dziadków

17.00

1 of. Alicja Baran

2. + Czesława Gila w 43 r.

Środa

30.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Mariannę Hładyniuk – Mieszkańcy ul. Konopnickiej

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Andrzeja Sposoba

2. + Andrzeja Gila

3. + za zmarłych Strażaków

Czwartek

01.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. of. Stepaniuk Anna

17.00

1. Dz – błag o zdrowie dla Haliny i Janiny oraz Boże Bł., dla r. Kutników, Krawczyków, Kozaków

2.  Dz – błag w 50 r. urodzin Agnieszki Paćko

3. Dz – błag w int. założenia Złotej Róży o Boże Bł., potrzebne łaski, wiarę, nadzieję, miłość oraz w int. Kapłanów i członków

Piątek

02.12.16

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Jana Szweda w 3 r.

17.00

Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

1. + Jana Siłuszyka w 9 r., Edwarda, Marię, Jana, dziadków obojga stron

Sobota

03.12.16

 

7.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Barbarę Dworniak, rodziców: Bogumiłę, Franciszka, Stefana oraz Romana, Weronikę, Józefa

17.00

1. + Albina w 50 r.

2. + Waldemara Grochowskiego z racji imienin oraz z rodziny Grochowskich i Sobieszków

Niedziela

04.12.16

7.00

1.  + Dziadków: Konarskich i Brygołów

2. W 41 r. śm Jana Kozioła i Magdalenę

9.00

1. + Henryka Matwieja (greg)

2. + Edwarda i rodziców z obojga stron

11.00

1.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Aleksandra i Stanisłąwę oraz Mariana Kowalskich

2. O zdrowie dla Michała

 

Intencje  Mszalne  od 21.11 do 27.11.2016r.

Poniedziałek

21.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Leszka (12r), Andrzeja

3. + Władysławę Banaś (22r), zm z r Banasiów, Tomaszewskich, Królickich, Silarskich, Banasiewiczów

17.00

1. + Romualda Cioka (30dz) – uczestnicy pogrzebu

Wtorek

2211.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. ­+ Jadwigę Małaszuk – uczestnicy pogrzebu

3. + Halinę, Edwarda, Mariana, Świątków

17.00

2. Dz – bł z racji 1 ur Hani i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

3. Dz – bł w intencji Chórzystów i Mistrza Zdzisława

Środa

23.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę  (greg)

2. + Stanisławę Blichrz, Rodziców, Rodzeństwo obojga stron

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Bł Męczenników Podlaskich

  1. + Eugeniusza Kaznowskiego i rodzicóa. obu stron
  2. + Mariannę Hładyniuk – of mieszkańców ul Konopnickiej

Czwartek

24.11.16

7.00

1. +  Krzysztofa Kaczkę(greg)

17.00

1. + Alinę i Tomasza Sposobów

2. + Romana Cioka – of kolega Stanisław z rodziną

Piątek

25.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

17.00

1. + Katarzynę Celińską – imieninowa

2. + Jadwigę Małaszuk – of KŻR zel Wiesławy Zalewskiej

Sobota 26.11.16

 

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę(greg)

2. + Jadwigę Małaszuk – koleżanki córki Krystyny

17.00

1. + Kazimierę i Józefa i rodziców obojga stron

2. + Andrzeja Sposoba w (9r) i rodziców obojga stron

3. + Helenę Jaworską w (30dz) – uczestnicy pogrzebu

Niedziela

27.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + w 45r + Kazimierza Lewczuka, Eleonorę, Henryka, Teofilę, Mariannę, Stanisławę i zm. z r Lewczuków i Gurtatów

9.00

1. + Zdzisława Karpiuka (6r) – żona dzieci

11.00

1. Chrzty

2. + Jana, Nikodemę i Jerzego zm. z r Lecyków Jerzego

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Barbarę (3r), Ryszarda Laskowskich

2. + Danutę, Bogusława, Zygmunta Machowskich i rodziców z obojga stron

           

Intencje  Mszalne  od 14.11. do 20.11.2016r.

Poniedziałek

14.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Jozefa Żuka w 1 r.

17.00

1. + Stanisława Cabaja w 2 r.

2. + Zygmunta Gomółkę w 2 r.

Wtorek

15.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Mariannę Celińską w 2 r., Kazimierza, Tadeusza i Mariana Celińskich

17.00

1. Za zmarłych Członków Legionu

2. + Jadwigę Małaszuk – KRK p. Wiesławy Zalewskiej

Środa

16.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. O rychły tryumf Niepokalanego Serca Maryii w duszy, rodzinie, parafii i na całym świecie

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Antoniego Teleja w 8 r., i Rodziców: Helenę i Jana

2. Dz – błag w 18 urodziny Przemysława Roli

Czwartek

17.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Kazimierza, Mariana, Mariannę w 7 r., oraz Stanisławę i Mariana w 6 r.

17.00

1. + Jana, Franciszkę, Aleksandrę w 15 r.

2. + Jadwigę Małaszuk – Mieszkańcy ul. Tysiąclecia

Piątek

18.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Mariannę Hładyniuk – Mieszkańcy ul. Konopnickiej

17.00

1. + Emilię, Jana, Zofię

2. of. E. Jurkowska

Sobota

19.11.16

 

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

17.00

1. of. Gołoś Zdzisława

2. of. Więckowska A

Niedziela

20.11.16

7.00

1. + Janusza Daniluka

2. of. Gil M.

9.00

1. + Stanisława Ponikowskiego w 9 r., Janinę, Grażynę, Kazmierza, z r. Ponikowskich i Frączków

2. + Elżbietę Purtal w 2 r.

11.00

1. + Bożenę Wójtowicz w 1 r.

2. + Mariusza Bobra w 8 r., i Rodziców: Mariana, Leokadię i Eugeniusza

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Mariannę i Zbigniewa Hładyniuków

 

Intencje  Mszalne  od 7.11 do 13.11.2016r.

Poniedziałek

7.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. O zdrowie dla Haliny

17.00

Oktawa Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. + Helenę Kowalską, Elżbietę Kowalską, Helena Michalska, Janina Wójtowicz, Krystyna Stolarczyk – Z KŻR zel p. Teresy Kudzio

2. + Marię Samociuk (3r)

Wtorek

8.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. ­+ Józefa, Władysława Jawoszek i Barbarę

17.00

Oktawa Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. Dz – bł w 47 r ślubu Marii i Zygmunta Śliczniaków

2. + Eugeniusza Stanisławskiego (30dz) – of uczest. p

Środa

9.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę  (greg)

2. + Helenę Jaworską – of pracowników Huty Szkła w Parczewie

17.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

  1. + Członków KRŻM z osiedla: Stanisława Lipę, Mariana Niewęgłowskiego, Czesława Kraszewskiego, Czesława Cioka, Czesława Kołbusia, Jana Ozimkiewicza, Edmunda Zgrajkę, Mariana Strojka – KŻRM zel. Izydor Długosz

Czwartek

10.11.16

7.00

1. +  Krzysztofa Kaczkę(greg)

17.00

1. + Jadwigę Małaszuk – of chrześniak Darek

2. + Mariana (10r)

Piątek

11.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

9.00

+ siostry z KŻR z ul Podlaskiej Czesława Marca w 8r, Cecylię, Aleksandra, Wiktorię Marzec – zel Irena Ponikowska

11.00

Za Ojczyznę w Rocznicę Odzyskania Niepodległości

17.00

Zam. A. Krasińska

Sobota 12.11.16

 

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę(greg)

2. + Rodziców Halinę w 11r, Zdzisława Lutych

17.00

1. + Feliksa i Teresę i rodziców obojga stron

2. + Stanisława 3r i Danutę Zająców

Niedziela

13.11.16

7.00

1. + Józefa,  Władysławę i Barbarę Jawoszuków

2. + Katarzynę 17r i Bronisława Kowalików

9.00

1. + rodziców: Mariannę i Konstantego Mrozów, ich rodziców i Brata Zdzisława

2. zam Borysiuk Mikołaj

11.00

1. Dz – bł w 3r ur Helenki o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski i jej rodziców

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Henryka Grochowskiego – of córka Mariola z rodzinią

2. Krzysztofa Kaczkę (greg)

           

Intencje  Mszalne  od 31.10. do 06.11.2016r.

Poniedziałek

31.10.16

7.00

1. + Edwarda i Rodziców, Rodzeństwo z r. Zucherów

18.00

1. + Jadwigę Osińską 2 r.

2. + Janinę Mochniej – of. pracownicy KRUS

Wtorek

01.11.16

7.00

1. + Józefa Koczkodaja (greg)

2.  + Rodziców: Mariannę i Edwarda Gilów

9.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. Za dusze w czyśćcu cierpiące

11.00

Za parafian

17.00

Oktawa za wszystkich wiernych zmarłych

1. + Rodziców Janinę i Wacława oraz brata i bratową z r. Mrozów i Migalów

Środa

02.11.16

7.00

1. + Helenę, Mieczysława, Mieczysława-Jana, zm z r. Nowickich i Drączkowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące

9.00

1. + Juliannę, Stanisława, Mariannę z r. Musiejuków

2. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

11.00

1. Za wszystkich wiernych zmarłych

2. + Ks. Zbigniewa Chabra

17.00

Oktawa za wszystkich wiernych zmarłych

1. + Leszka Sawickiego, Cecylię Marciniuk z r. Sawickich i Marciniuków

2. + Tadeusza, Mariannę, Zuzannę, Tadeusza Zabielskich zm. z tych rodzin

Czwartek

03.11.16

7.00

1. + Aleksandra i Eleonorę Cepów w r. śm – p. Helena z Bydgoszczy

2. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

17.00

Oktawa za wszystkich wiernych zmarłych

1. + Marii Samociuk w r. śm, z r. Samociuków i Bosków

2. Dz – błag w r. ślubu Anny i Leszka Niewęgłowskich o Boże Bł dla całej rodziny

Piątek

04.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

17.00

Oktawa za wszystkich wiernych zmarłych

1. + Henrykę w 16 r., i Wacława w 7 r., Grochowskich

Sobota

05.11.16

 

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Zygmunta Jaźnickiego w 25 r.

17.00

Oktawa za wszystkich wiernych zmarłych

1. + Mariana Kułaka – urodzinowa

Niedziela

06.11.16

7.00

1. + Krzysztofa Kaczkę (greg)

2. + Stanisławę Leszczuk w 7 r., Rodziców obojga stron, wszystkich zmarłych z rodziny Leszczuków i Gurtatów

9.00

1. + Jadwigę Małaszuk of. mieszkańcy ul. Tysiąclecia

2. + Bogumiłę Wysokińską i jej rodziców

11.00

Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Andrzeja w 2 r., z r. Banasiaków

2. + Mariana Kułaka – urodzinowa

 

Intencje  Mszalne  od 10.10 do 16.10.2016r.

Poniedziałek

10.08.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Stefanię, Andrzeja i Jana Michalaków

18.00

Dzień Modlitw za Ojczyznę

1. zam. H. Bosko

Wtorek

11.08.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. ­W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00

1. + Mariana Czecha i jego rodziców

Środa

12.08.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską  (greg)

2. O zdrowie dla Beaty

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Eugeniusza (10r) Mariannę, Jacka i Jolantę

Czwartek

13.09.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

18.00

Nabożeństwo Fatimskie

1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i Opiekę Matki Bożej dla Ani Mikitiuk

Piątek

14.09.16

7.00

1. + Józefa Żuka

18.00

1. + Kazimierę  Niewęgłowską (greg)

2. + Janinę Koczkodaj (30dz) KŻR z Marynina

3. Dzień Edukacji Narodowej – Za nauczycieli Naszej Parafii

Sobota 15.10.16

 

7.00

1. + Władysławę i Marka, Leontynę i Aleksandra Jeżów

2. + Leokadię (2r), Aleksandra Goławskich

18.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską(greg)

2. Dz- bł w 20 r ślubu Agnieszki i Janusza Antoniukówi Błogosławieństwo w 15 ur Oleńki

Niedziela

16.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg) (1r)

2. + Jadwigę i Antoniego Walczyna

9.00

1. + Wiesława Cioka w 30 r

2. + Katarzynę Celińską 6r

11.00

1. Dz – bł w 25 r ślubu Aliny i Leszka Samociuków

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Jadwigę, Franciszka i Kazimierza Gilów

           

Intencje  Mszalne  od 03.10. do 09.10.2016r.

Poniedziałek

03.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Józefa Magiera w r.śm

3. Dz – błag w 39 r. ślubu Elżbiety i Franciszka

18.00

1. + Lidię Gil, Tadeusza, Mirosława, oraz rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny Gilów i Chmielów

2. O Boże Błogosławieństwo dla Radosława, potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego na drogę powołania kapłańskiego

Wtorek

04.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. Dz – błag o Dary Ducha Św. i Boże Bł dla Agnieszki i Marka

18.00

1. Dz – błag w int. Ks. Franciszka Klebaniuka z racji imienin – KRK

2. + Mariannę Bosko, Jana i ich synów

Środa

05.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Mariana i Stanisławę w IX r.

3. + Stanisława Grzeszczaka i Józefa Kowalika

18.00

Nowenna do MBNP

1. of. Zieńczuk

2. + Bartka Dudka w 1 r.

Czwartek

06.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Edmunda w 2r., Józefa z r. Sałajów

18.00

1. + Mariannę Niewęgłowską w 5 r., i rodziców z obojga stron

2. Dz – błag z racji imienin Ks. Artura Suski – Margaretka

Piątek

07.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Rodziców z obojga stron Mariana Nowickiego, Zdzisława i Wandę

18.00

Modlitwa za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu

1.  Dz – błag o potrzebne łąski, Boże Bł, dla KRK zel. H. Bosko

2. + Mariana Strojka w 2r.

Sobota

08.10.16

 

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg)

2. + Jana, Elżbietę i Rodziców obojga stron

3. Dz – błag w 88 r., urodzin Reginy Madyjewskiej

18.00

1. + Wojciecha, Czesławę, Zygmunta Jabłońskich i zm., z r. Jabłońskich i Sowów

2. + Tadeusza Krawczyka w 24 r., i zm. rodziców z obojga stron

Niedziela

09.10.16

7.00

1. + Leona Pożarowszczyka w r.śm

9.00

1. + Marię i Wacława Zabielskich

2. of. Szczepaniuk Małgorzata

11.00

1. Dz – błag w 35 r. ślubu Grażyny I Mariana Protasiów

2. Dz – błag w 1 r. ur. Dagmary

15.00

Ustrzesz

17.00

+ Kazimierę Niewęgłowską (greg)

 

Intencje  Mszalne  od 26.09 do 2.10.2016r.

Poniedziałek

26.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Andrzeja Stańkowskiego (12r śm.)

18.00

1. + Annę Bobruk (5r)

2. Dz –bł w 1r ślubu Agnieszki i Roberta Strojków, za małą Helenkę, O Boże błogosławieństwo w Rodzinie

Wtorek

27.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. ­+ Ryszarda, Teklę i Wincentego, Janinę, Władysława, Jana, Witolda, Stefanię  

18.00

1. Józefa Lelaka (9r) i rodziców obojga stron

Środa

28.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Edwina Kazimierza Trochonowicza – uczestnicy pogrzebu

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Janusza i Danutę Wajsów r. śm

Czwartek

29.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Aleksandra  Karpińskiego

3. + Magdalenę Kozieł 7dz od śm

18.00

1. zam. R. Frankowski

Piątek

30.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (zakończenie greg)

2. + Rodziców: Stefanię i Stefana, Mariannę i Czesława i Mariana, z r Strojków i Cieńkuszów  

18.00

1. + Henryka Kobiałko w (7r), rodziców, obojga stron, Marię, Stanisława, Zofię, Jana i rodzeństwo

2. + Nabożeństwo Wypominkowe

Sobota 1.10.16

 

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską(greg)

2. + Leokadię (2r), Aleksandra Goławskich

18.00

1. Dz – bł w 4r ślubu Ani i Arkadiusza Szczepaniuków

2. Dz – bł w 10r ślubu Kasi i Leszka Grabowskich i Boże błogosławieństwo dla synów

3. Dz – bł w 25r ślubu Barbary i Waldemara Gajowników

Niedziela

2.10.16

7.00

1. + Kazimierę Niewęgłowską (greg) (1r)

2.  zam Szczygielska Agnieszka

9.00

1. + Tadeusza, Michała, Katarzynę Koczkodajów

2. + Henryka Grochowskiego

11.00

1. + Michała Hawrył – of młodzież z Paszk

2.  Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. zam. Zbirska Elżbieta

2. Dz – bł w 18 ur Kingi Koszewskiej, o Boże błogosławieństwo dla Mamy Jakuba i całej Rodziny

           

Intencje  Mszalne  od 19.09 do 24.09.2016r.

Poniedziałek

19.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. Dz – bł  w 65 urodziny p. Zuzi

18.00

1. + Rodziców: Franciszkę i Franciszka i Henryka Grochowskich i Zenobię Jeż

2. + w 24 r śm. Anny i Adama Cieniuchów

Wtorek

20.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. ­+ Kulików: Janinę, Czesława i Czesławę i Rodziców obojga stron

18.00

1. Dz – bł z racji 11 ur Oliwii Wlizło

2. Dz – bł za powrót do zdrowia Katarzyny Gogoł i prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

Środa

21.08.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Zbigniewa, Grzegorza z r. Śliczniaków

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. Dz – bł w 25r. ślubu Waldemara i Barbary

2. Dz – bł za dar macierzyństwa i szczęśliwe rozwiązanie

Czwartek

22.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Franciszkę i Stanisława Masłowskich i ich rodziców

18.00

1. O uzdrowienie – powrót do zdrowia i szczęśliwą operację p. Krzysztofa

Piątek

23.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Wojciecha Stasiaka (2r)

18.00

Do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. + Stanisławę Blicharz, rodziców, rodzeństwo obojga stron

2. + Ks. Prałata Witolda Kobylińskiego (2r)

Sobota 24.09.16

 

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Witolda Skrzymowskiego (30dz) – uczestnicy pogrzebu

18.00

1. + Jana Bosko (1r), Jego Rodziców i Braci

2. zam. Szopko Zofia

Niedziela

25.09.16

7.00

1. Dz – bł w 30 r ślubu Aleksandry i Andrzeja Krupskich

2. zam. Nowakowska

9.00

1. + Stanisława Kopcia (8r)

2. + Mieczysława Banasiak (13r), Mariannę, Andrzeja i dziadków

11.00

1. chrzty

2. zam. Chołdy Sebastian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg) 

2. + Piotra Bogdanowicza – of rodzice

           

Intencje  Mszalne  od 12.09. do 18.09.2016r.

Poniedziałek

12.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

18.00

1. + Rafała i Antoninę Baranów w 41 r.

2. + Zofię, Stanisława, Genowefę, Franciszka, z r. Koszelczuków  Lisieckich

Wtorek

13.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

18.00

1. Dz – błag o Boże Bł potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Jakuba i Oliwiera z racji urodzin – mama Agnieszka Ryżko

Środa

14.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

9.00

 

17.00

Nowenna do MBNP

Czwartek

15.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

18.00

1. Of. Kwoczko Marianna

2. Of. B. Korabowicz

Piątek

16.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

18.00

Modlitwa za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu

1.  + Tadeusza w 10 r., Jana i Stanisławę

Sobota

17.09.16

 

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Mariannę, Stanisława Kowalika, Krzysztofa Sidora

18.00

1. Dz – błag w 10 r. ślubu Patrycji i Łukasza Głowackich o potrzebne łaski i Boże Bł. oraz ich dzieci Julii i Michała

2. + Jacka Sposoba i Marię Sposób

Niedziela

18.09.16

7.00

1. + Mariannę i Antoniego Wilczków i rodziców z obojga stron

2. Dz – błag w 15 r., ślubu Justyny i Leszka Banachów dla dzieci i wnuków o Boże Bł.

9.00

1.  + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Andrzeja Mazura w 22 r., Jolantę i Mirosława

11.00

1. Dz – błag w 50 r. ślubu Danuty i Mariana Juchnikowskich

2. + Stanisława, Helenę, Katarzynę zm. z r. Ciężkich i Białuchów

15.00

Ustrzesz

17.00

1. of. Pawlina Wiesława

2. + Władysława, Mariannę, Mieczysława Zabielskich

 

Intencje  Mszalne  od 05.09. do 11.09.2016r.

Poniedziałek

05.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Mieczysława – Jana Nowickiego w 8 r.,

3. Mariana Nowickiego of. r. Biczów

18.00

1.+ Jarosława Chomicza w 3 r.

2. + Witolda Skrzymowskiego – mieszkańcy ul. Osiedlowej

Wtorek

06.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Rodziców i rodzeństwo + Marianny Fijewskiej

3. + Stanisława, Zbigniewa, Zofię Lenardów

18.00

1. + Jana Hasiuka w 2 r.

2. Dz – błag w 30 r., ślubu Janiny i Wiesława

Środa

07.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Reginę Och z racji imienin

18.00

Nowenna do MBNP

1. + Mariana Strojka

2. + w 9 r., Leona, Zbigniewa i Rodziców z obojga stron of. p. Elżbieta

Czwartek

08.09.16

7.00

1. O Boże Bł., z okazji urodzin i imenin Marii Michalskiej

2. + Mariannę, Władysława Głowackich i Ks. Wiesława Głowackiego

9.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Rodziców: Juliannę i Teofila Matejuków

17.00

1. + Reginę Hołownię w 9r.,

2. + Marię Wawrzaszek z okazji imienin

Piątek

09.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Helenę Kalinowską w r. śm i Stanisława

18.00

Modlitwa za zmarłych polecanych Bożemu Miłosierdziu

1. Dz – błag z racji 30 r. ślubu Elżbiety i Michała, o Boże Bł. dla dzieci i wnuka – of.  Mama

2. + Janusza

Sobota

10.09.16

 

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Mariana, Henryka, rodziców z obojga stron

18.00

1. Za Ojczyznę

2.  of. p. Król

Niedziela

11.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. Dz – błag w 21 r. ślubu Marioli i Stanisława Wiatrów

9.00

1.  + Jerzego Smolińskiego w 13 r., jego rodziców Helenę, Józefę i Romana

11.00

1. Za parafian

2. + Jana, z r. Osaków, Grzeszuków, Jana, Jadwigę i rodziców z obojga stron

15.00

Ustrzesz

17.00

1. O chwałę zbawienia dla maleńkiego dziecka i zm. z r. Zakrzewskich i Pulików

2. Dz – błag za zdrowie Aleksandry of. Mąż

 

Intencje  Mszalne  od 29.08 do 4.09.2016r.

Poniedziałek

29.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Edytę Niewęgłowską (9r)

18.00

1. + Katarzynę Szczepaniuk i Opiekę Matki Bożej nad jej córką

2. + Rodziców: Janinę i Jana Melaniuków

Wtorek

30.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. ­+ Stanisława (13r), Kazimierę i Kazimierza Niewęgłowskich

18.00

1. + Władysławę (1r) i Tadeusza Grochowskich

Środa

31.08.16

7.00

1. + Stanisława Rożena (16r)

2. + Zofię i Józefa Szczepaniuków i rodziców 

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1.      + Bożenę (6r), i jej rodziców: Genowefę i Zdzisława Łobińskich

2.      + Stanisława (1r) i Bożenny Kowalczyków

Czwartek

1.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. Zawierzenie Bożej Opatrzności mamy Magdaleny

8.00

1. w intencji dzieci z racji rozpoczęcia roku szkolnego

18.00

1. + Adama Szczerbę (7r)

Piątek

2.09.16

7.00

1. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

2. + Mariana i rodziców obojga stron i Kazimierza

18.00

1. + Tomasza, Wandę, Józefa z r Wierzchowskich

Sobota 3.09.16

 

7.00

1. + Andrzeja (1r) Marka

2. + Waldemara Pająka (33r)oraz Mariannę i Stanisława

3. + Zbigniewa Sobieszka (greg)

18.00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Czesława Plewków i całej rodziny obojga stron

Niedziela

4.09.16

7.00

1. + Małgorzatę Musiejuk (2r) – of syn

2. + Małgorzatę Musiejuk (2r) – of babcia

9.00

1. Dz – bł w 10r ślubu Renaty i Piotra Pasków i o Boże Błogosławieństwo dla dzieci i całej rodziny

2. Dz – bł w 3r ślubu Moniki i Macieja i 1 ur Mikołaja

11.00

1. Za parafian

2. + Zbigniewa Sobieszka (greg) 

15.00

Ustrzesz

17.00

1. zam Alicja Wójtowicz

2. + Czesława Matejuka (2r)

           

Intencje  Mszalne  od 22.08. do 28.08.2016r.

Poniedziałek

22.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Halinę, Edwarda Świątek oraz Mariana Smołucha

18.00

1. + Edwarda, Rodziców z  obojga stron, Tadeusza i zmarłych Szwagrów

2. + Jana Ozimkiewicza, z rodz. Ozimkiewiczów i Kazubków

Wtorek

23.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Stanisławę Blicharz, Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron

3. O zdrowie i Boże Bł., wytrwałość w cierpieniu dla Mariusza Opalko

18.00

Nabożeństwo do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. of. Kacprzak Anna

2. + Michała Gila, Rodziców obojga stron i Rodzeństwo Stanisława i Jadwigę

 

Środa

24.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Wawrzyńca, Anielę, Marię, Stanisława, Ludwika i Władysława Fijewskich

18.00

 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1Dz – błag w r. ślubu Doroty i Rafała Dąbrowskich, o zgodę i błog. W Rodzinie

2. + Jana

Czwartek

25.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Annę Sikorę

18.00

1.  + Krzysztofa Koszewskiego w 7 r., i Wojciecha

2. + Mariana Nowickiego – Stanisław Kwasowiec z rodziną

Piątek

26.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

9.00

1. Of. Elżbieta Jurkowska

11.00

1. Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

17.00

1. Dz – błag. Mariana i Jadwigi Saków w 50 r. ślubu

2. + Jadwigę i Ludwika Ostapów

Sobota

27.08.16

 

7.00

1. + Marka Bryję w 2 r.

2. + Jana Milaniuka w 8 r., oraz Rodziców z obojga stron

18.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Helenę Filipiuk, Rodziców i Rodzeństwo

3. Dz – błag o zdrowie i wszelkie łaski dla żywych oraz spokój wieczny dla zmarłych z rodzin Szymeckich, Ostrowskich, Mazurów, Dziedzielów, Kołodyńskich i Kaliszów

Niedziela

28.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2 + Józefę, Jana, Annę z r. Lewczuków

9.00

1. + Rodziców: Irenę i Józefa Wójcickich

2. + Franciszka Sowińskiego w 40 r., oraz Rodziców Franciszkę i Filipa

11.00

1. Za parafian

2. Chrzty

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Franciszka, Anielę Zieńczuków, Krystynę i Włodzimierza Kowalików

2. + Czesława, Władysławę, Antoniego, i Rodziców z obojga stron

 

Intencje  Mszalne  od 15.08. do 21.08.2016r.

Poniedziałek

15.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2.  Dz – błag z racji 6 ur. Helenki o łaskę zdrowia i Boże Bł.

9.00

1. Dz – błag od KŻR z Ustrzeszy zel. Zofii Sałaj o Boże Bł, zaś dla zmarłych sióstr o wieczny spokój.

2.Dz – błag w 21 r. ur. Aleksandry

11.00

1. + Marię i Antoniego Kwasków

17.00

1. + Emilię i Hieronima Walczynów w r. śm

2. Dz – błag w 7 r. ur. Piotra, Boże Bł dla Marii i Mariana Majczynów

Wtorek

16.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. O zdrowie i Boże Bł. dla Mariana Kubaczyńskiego

18.00

1. + Elżbietę, Janinę, Jana z r. Gosów

2. + Jana Pietrasiaka, syna Andrzeja zm. z r. Pietrasiaków i Fajnasów

Środa

17.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Alicję Barant, Stanisława, Olka w 27 r. i Stanisławę oraz Dziadków z obojga stron

18.00

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek

18.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Jana Rodaka w 36 r., rodziców z obojga stron oraz Helenę i Edwarda

18.00

1. + Dariusza Bosko, Helenę, Kazimierza z r. Lemieszków

2. + Rodziców obojga stron: Barczuków, Kozaków, Stanisława i Adama, Wandę i Sławomira, Teresę

Piątek

19.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Helenę w 17 r.

18.00

1. + Rodziców: Zofię i Zdzisława Musików

2. + Henryka Grochowskiego – żona

Sobota

20.08.16

 

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. of. Bożena Potęga

18.00

1. Dz- błag w 20 r. ślubu Łukasza i Agnieszki Sawiczów – Rodzice

2. Dz – błag w rocznicę ślubu Grażyny i Mikołaja

Niedziela

21.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. Dz – błag z racji 18 ur. Marleny Marciniuk i Boże Bł. dla rodziny

9.00

1. + Krzysztofa Koszewskiego w 7 r.

11.00

Za parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Zbigniewa Mazura w 3 r. – Rodzice

2. + Jana, Leokadię i Piotra Michalskich, Jana i Annę Zacharczuków

           

Intencje  Mszalne  od 8.08. do 14.08.2016r.

Poniedziałek

8.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

20.00

1. + Andrzeja Buchaja (1r)

2. Dz – bł w int. Katarzyny i Mirosława w 3r ślubu. Podziękowanie za Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże błogosławieństwo zdrowie, miłość opiekę dla małżonków oraz ich rodziny

Wtorek

9.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

20.00

1. + Helenę, Jana, Antoniego

2. + Mariana Nowackiego

Środa

10.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. Dz – bł urodzinowa P. Bogusi 

20.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1.      Za Ojczyznę

Czwartek

11.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Feliksa Jaroszuka i jego rodziców

20.00

1. + Bożenę Wójtowicz

2. + Ryszarda Kalbarczyka w (15r) Jana Stupaka, Marka Grzelę

Piątek

12.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. Dz – bł w 35r ślubu Zofii i Zbigniewa Pawlinów

20.00

1. Dz – bł w 50r Ireny i Mariana Kowalików, 25 r ślubu Ewy i Dariusza Ignatiuków

2. + Wandę Kurek 3r i rodziców

Sobota 13.08.16

 

7.00

1. + Adama Witczyka (14r)

2. zam. Stepaniuk Anna

20.00

Nabożeństwo Fatimskie

1. + Wiesławę Jakubik (1r)

2. + rodziców: Janinę, Józefa, siostrę Mariannę i Stanisława, Edwarda z r Góralskich

3.+ Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

Niedziela

14.08.16

7.00

1. Dz – bł z racji 30 ur Joanny

2. zam Lecyk Stanisława

9.00

1. Dz – bł w 45r ślubu Janiny i Zbigniewa Michalskich oraz dzieci i wnuków

2. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg) 

11.00

1. Dz – bł o Boże błogosławieństwo , orędownictwo MB Różańcowej, MBNP i MB Fatimskiej i wieczny pokój dla Zmarłych sióstr

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Józefa Żuka

2. + Zygmunta Ciołka

           

Intencje  Mszalne  od 1.08. do 7.08.2016r.

Poniedziałek

1.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Mariana Nowackiego (30dz)

18.00

1. + Romana Smolenia (22r)

2. O Boże błogosławieństwo dla Ewy i Wojciecha

Wtorek

2.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Józefa Sawickiego

18.00

1. + Mariannę i Stanisława Cioków

2. + Anielę, Jana, Romana Szymańków, Jana, Stanisława Kępów, Zdzisława Majczynę

Środa

3.08.16

7.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Krzysztofa, Stanisława, Reginę, Iwonę, Renatę

20.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Annę Marciniuk

2. + Czarka Muchę (6r)

Czwartek

4.08.16

7.00

1. Dz – bł w ur Sebastiana o Boże błogosławieństwo łaskę zdrowia

2. + Szymona Zająca (2r)

20.00

1. + Jerzego, Zofię, Jana Frączków

2. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

Piątek

5.08.16

7.00

1. + Eugenię Bil (1r)

2. + Henryka Grochowskiego w 30 dz. pogrzebu

3. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

20.00

1. + Andrzeja Leppera (5r)

2. + Henryka Zabielskiego (8r) rodziców obojga stron

Sobota 6.08.16

 

7.00

1. + Zdzisława (14r) Halinę Lutych

2. zam. Strojek

9.00

1. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

2. + Zofię, Jana, Jerzego z r Frączków

20.00

1. + Krystynę Michalak (5r)

2.  + Adama Kozaka (34r)

Niedziela

7.08.16

7.00

1. + Mariana Strojka

2. Dz – bł z racji ur Łukasza i Jakuba o Boże błogosławieństwo

9.00

1. + rodziców: Józefa, Władysławę i Barbarę Jawoszuków

11.00

1. Dz – bł w 40 r ślubu Antoniego i Teresy Kudziów o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Na cześć i uwielbienie Boga w Trójcy Jedynego

2. + Henryka i Tadeusza Frączków (greg)

           

Intencje  Mszalne  od 25.07. do 31.07.2016r.

Poniedziałek

25. 07. 16

7.00

1. + Krzysztofa Kopcia z racji imienin

2. + Tadeusza Rodaka w 19 r.

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

18.00

1. Janinę, Czesławę i Stanisława

2. + Mikołaja Stratczuka w 12 r., z r. Stratczuków i Kowalskich

3. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

20.00

Za wszystkich zmarłych i Apel na zakończenie

Wtorek

26. 07. 16

 

Odupst św. Anny

7.00

1. + Stanisławę i dziadków Lisieckich i Pająków

9.00

1. + Magdalenę Grochołę w 19 r.

12.00

1. Dz – błag w 11 r. ślubu Anny i Andrzeja Sałajów

2. Za parafian

18.00

1. Of. Wawrzecki Ryszard

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Środa

27. 07. 16

7.00

1. + Zygmunta Ciołka – Sąsiedzi

2. + Ryszrda i Barbarę Laskowskich

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Zygmunta Paczuskiego i Edwarda Olszewskiego

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Czwartek

28. 07. 16

7.00

1. + Danutę Nast. Z racji urodzin – Dzieci

2. + Henryka Grochowskiego – Ireneusz Grochowski z żoną Małgorzatą

18.00

1. Dz – błag z racji kolejnych urodzin Joanny o potrzebne łaski i wstawiennictwo Św. Anny, Bł. Męczenników

2. Wynagradzająca i przebłagalna za grzechy całego życia Barbary i Boże Bł.

3. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Piątek

29. 07. 16

7.00

1. + Roberta Gila w 5 r.

2. + Zygmunta Ciołka – Sąsiedzi

18.00

1. + Stanisława Krupskiego – koleżanki i koledzy syna Zdzisława z „Simeny”

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Sobota

30. 07. 16

 

7.00

1. of. Lucyna Cieniuch

18.00

1. of. Baran Małgorzata

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Niedziela

31 .07. 16

7.00

1. Dz – błag w 5 r. ślubu Danuty i Piotra Jakubczyków

2. Dz – błag w 1 r. ślubu Sylwii i Dominika Borkowskich i 35 r., Haliny i Andrzeja Koziełów

9.00

1. Dz – błag Tomasza Gajdy z racji urodzin

11.00

1. Za parafian

2. Chrzty

15.00

Ustrzesz

17.00

+ Kazimierza Gila w 4 r

Intencje  Mszalne  od 18.07. do 24.07.2016r.

Poniedziałek

18.07.16

7.00

1. + Kazimierza Niewęgłowskiego (6r) i jego rodziców Kazimierę i Stanisława

2. + Aleksandra i Genowefę Sekut – chrześnica

18.00

1. + Jana Toczkę w (1r) i rodziców obojga stron

2. + Stanisława Krupskiego (w 2 mc po śm) – of chrześnica Janina

Wtorek

19.07.16

7.00

1. + Zygmunta Ciołka – of koleżanek i kolegów PKSu Radzyń Podl.

2. O Boże błogosławieństwo  zdrowie dla dzieci, zięcia i wnuków

18.00

1. W 63r śm + Eleonory Lewczuk, Kazimierza, Henryka, Teofila, Mariannę, Stanisławę i zm z r Lewczuków i Gurtatów

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Środa

20.07.16

7.00

1. + Czesława Kraszewskiego – imieninowa

2. Dz – bł w 25 lecie sakramentu małżeństwa Agnieszki i Krzysztofa Frączków

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1. + Czesława Gila

2. + rodziców Mariannę i Jana Machowskich

3. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Czwartek

21.07.16

7.00

1. Dz – bł w 84 ur Stanisławy Bieleckiej

18.00

1. + Kazimierza Olejnika

2. zam p. Frankowska

3. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Piątek

22.07.16

7.00

1. + Joannę Kalenik (34r)

2. + Romana Zielińskiego – of znajomi

18.00

1. Dz – bł w 21 r ślubu Beaty i Dariusza Magierów

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Sobota23.07.16

 

7.00

Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

1. + Zofię Niebrzegowską w 3 mc po śm – KŻR z Niewęgłosza

18.00

Nowenna do Błogosławionych Męczenników Podlaskich

1. + Stanisławę Blicharz, Rodziców, Rodzeństwo obojga stron

2.  Dz – bł w 30 lecie sakrament Małżeństwa Jolanty i Ryszarda Puchalów

3. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

Niedziela

24.07.16

7.00

1. Dz – bł Imieninowa Kingi o Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia

2. + Annę i Stanisława Szczygielskich, Dorotę i Józefa i rodziców obojga stron

9.00

1. + Mirosława Kaliszuka (20r) Andrzeja, Jolantę, Franciszka

2. + Jana Bosko, rodziców: Mariannę i Jana, Braci: Jana, Stanisława, Kazimierza, Mariana

11.00

1. Za Parafian

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Zygmunta Ciołka

2.  zam. Świć Barbara

           

Intencje  Mszalne  od 11.07. do 17.07.2016r.

Poniedziałek

11.07.16

7.00

1. W intencji Panu Bogu wiadomej

2. Dz – błag za Jana Borysiuka

18.00

1. + Helenę i Edwarda Kamińskich, z r. Kamińskich i Kowalskich

2. + Rodziców Jana i Jadwigę Borkowskich, Wiesława i Waldemara

Wtorek

12.07.16

7.00

1. + Zofię Buczyńską – of. Pracownicy Szkoły Muzycznej w Radzyniu

18.00

1. Dz – błag w 41 r. Małżeństwa Alicji i Zdzisława Baranów

2. + Wiktorię, Stanisława, Sławomira

3. + Marię Karasiuk w 30 dz. od pogrzebu

Środa

13.07.16

7.00

1. + Elżbietę Nowacką w 11 r.

2. + Henryka Grochowskiego – Rodzina Zabielskich

18.00

1. + Łukasza Cioka z racji urodzin

2. + Jana Bosko

Czwartek

14.07.16

7.00

1. + Józefa Żuka

2. + Stanisława Filipiuka, jego rodziców i rodzeństwo

18.00

1. + Eleonorę Bijaka w 4 r., Mieczysława, Janinę Mościckich i rodziców z obojga stron

2. + Zygmunta Ciołka – of. Rodzina Tarnowskich i Zapolskich

Piątek

15.07.16

7.00

1. Dz – błag z racji urodzin Włodzimierza Adamowicza

2. + Henryka Grochowskiego – of. Syn Marek z żoną i dziećmi

18.00

1. + Agnieszkę Olszówkę w 1 r.,

2. of. Janina Król

Sobota

16.07.16

 

7.00

1. + Rodziców Mariannę i Antoniego Kowalików, oraz Krzysztofa Sidora

2. + Janinę i Edwarda Grzegorczyków i rodziców z obojga stron

18.00

1. Dz – błag w 43 r. ślubu Anny i Tadeusza Głowackich o Boże Bł.,i opiekę MB Nieustającej Pomocy dla małżonków, dzieci i wnuków

Niedziela

17.07.16

7.00

1. of. p. Nowakowska

9.00

1. + Jerzego Komara w 15 r., Zygmunta Rybaka w 7 r., rodziców Franciszkę i Mariana, Mariannę i Sabina

11.00

1. Dz – błag w 2 r., ślubu Agnieszki i Łukasza

15.00

Ustrzesz

17.00

1. Dz  – błag w 35 r., ślubu Joanny i Mariana Kalinowskich

2. Dz – błag w 40 r., ślubu Ewy i Jerzego Jurkowskich

           

Intencje  Mszalne  od 4.07. do 10.07.2016r.

Poniedziałek

4.07.16

7.00

1. Dz – bł w r ślubu Bożeny Adama i o Boże błogosław dla Ewy, Mateusza, Michała i osób bliskich sercu  

2. + Stanisława Kamelę 14r i rodziców obojga stron

18.00

1. Dz – bł w 24 r ślubu Bożeny i Piotra Kopciów

2. Dz – bł w intencji Domowego Kościoła: 20 lecie ślubu Aleksandry i Adam, 4 r ur Ilony

Wtorek

5.07.16

7.00

1. + Mariana Kwoczkę (3r)

2. Wynagradzająca ze grzechy w rodzinie, o zjednoczenie i Pojednanie Zygmunta i Zofii

18.00

1. + Annę, Ludwika Kratiuka, Franciszkę i Bronisława Oleszczuków

2. W int. Ks. Franciszka O Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej – of grupa pielgrzymkowa Kółek Różańcowych

Środa

6.07.16

7.00

1. Dz – bł 25 r ślubu Beaty i Arkadiusza Capów

18.00

1. + Władysławę Wołowik (2r) Józefa i rodziców obojga stron

2. + Kazimierza (4r) – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek

7.07.16

7.00

1. + Mariana Strojka

2. + Józefę, Jana z r Mączarskich, Wandę, Janinę, Stefana z r Kryjaków

18.00

1. + Andrzeja i Tadeusza Zielińskich

2. Dz – bł w 15 r ślubu Tomasza i Anety Pietrzelów

Piątek

8.07.16

7.00

1. + Elżbietę Purtal (im)

18.00

1. + IX r śm. Henryka Mańkę

2. + Tadeusza Drewienkowskiego

Sobota

9.07.16

 

7.00

1. + Czesława Kozła i Rodziców Obojga stron i Antoniego Niebrzegowskiego

18.00

1. zam. Halina Król

2.  Dz – bł w 25 r sakramentu małżeństwa Jerzego i Anny Golców

Niedziela

10.07.16

7.00

1. Zygmunta Ciołka – of rodz Korolczuków i Michalskich

2. zam Pawelec Maria

9.00

1. + Urszulę Jurczyk 30dz – of uczestników pogrzebu

2. + Stanisława Siwca w 10 r śm, Tadeusza Brodackiego  w 22 r

11.00

1. Za Ojczyznę

2. Dz – bł w 65 r ślubu Mieczysława i Marianny Fijewskich i 42 r ślubu Ewy i Adama oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

15.00

Ustrzesz

17.00

1. + Janinę i Bronisława Koczkodajów

2. zm z r Galińskich i Szczepaniaków