Ogłoszenia - Parafia świętej Anny w Radzyniu Podlaskim

Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 17 V 2015

 

1. Uroczystość I Komunii Św. w naszej parafii – godz. 9.00. Biały tydzień dzieci komunijnych – zapraszamy Was codziennie w strojach komunijnych na godz. 18.00, w sobotę pielgrzymka, a zakończenie w niedzielę o godz.11.00.
2. Dziękujemy za wspólną modlitwę mieszkańcom naszych osiedli o uświęcenie pracy i Boże błog. Składamy podziękę za ofiary na kościół.
3. Obraz bł. Męczenników Podlaskich – Unitów Pratulińskich umieszczony jest w nowych ramach. Jestem wdzięczny wielu z Was. Renowacji dokonała p. Alicja Pulik z p. Szymonem i p. Stanisławem Pulikiem. Ramy obrazu oprawił p. Krzysztof Mazur. Mocowania zawieszenia wykonał p. Mirosław Mazur. Z pomocą pospieszyło do rozmontowania i zawieszenia wielu naszych parafian – wszystkim dziękuję staropolskim „Bóg zapłać”. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone na to dzieło.
4. Trwa w radzyniu Podlaskim 15 – 17 maja Światowy Dzień Rodziny – dzisiaj Festyn Rodzinny w Parku Miejskim.
5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
6. W piątek o 17.30 koronka do Miłosierdzia Bożego z modlitwą wypominkową za zmarłych.
7. W parafii Borki 22 maja o godz. 17.00 z udziałem J. E. Ks. Bp Ordynariusza odpust Św. Rity.
8. Najbliższa niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończąca Okres Wielkanocny; przybędzie do nas delegat WSD z Siedlec – Opola aby modlić się z nami i zebrać ofiary na seminarium.
9. msza św. z procesją o godz. 11.00.
10. Uroczystość poświęcenia pól w Zbulitowie Dużym z Mszą św. o godz. 14.00.
11. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po mszy św. o godz. 17.00. Od jutra aż do samego bierzmowania (27 V) kandydaci przychodzą codziennie na Mszę św. wieczorową, po której zostają na nabożeństwo majowe i nowennę do Ducha Św. (obowiązkowo!- będzie sprawdzana lista)
12. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności + Daniel Śledź ze Stasinowa, lat 35.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.