Ogłoszenia - Parafia świętej Anny w Radzyniu Podlaskim

Ogłoszenia parafialne, Uroczystość Zesłania Ducha Św., 24. 05. 2015.

Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze tej ziemi

św. Jan Paweł II
 

1. Pierwsza rocznica ingresu Ks. Bp Kazimierza Gurdy –Ordynariusza Diecezji Siedleckiej, wdzięczną modlitwą otaczamy Pasterza diecezji.
2. Niedziela seminaryjna – przeżywamy ją z delegatem WSD w Siedlcach – Opolu – naszym rodakiem – ks. diakonem Kamilem Frączkiem.
3. Dzisiaj dzień wyborów prezydenckich – zagłosujmy! Módlmy się o błogosławioną przyszłość Polski.
4. Kończy się dzisiaj Biały tydzień naszych dzieci komunijnych mszą św. o godz. 11.00 i uroczystą procesją. Dziękuję Wam za ostatnią pielgrzymkę do Pratulina, Leśnej Podlaski i Kodnia, którą zorganizował ks. Franciszek. Dziękuję za dar komunijny – obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy i ofiary na Misje św. – 1350 zł.
5. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
6. We wtorek po Mszy św. wieczorowej i nabożeństwie majowym (godz. 19.00) spowiedź przed sakramentem bierzmowania. W poniedziałek próba generalna ze świadkami.

7. W środę o godz. 18.00 J. E. Ks. Bp Piotr Sawczuk udzieli sakr. bierzmowania naszej młodzieży; nowenna do MB Nieustającej Pomocy z nabożeństwem majowym o 17.30.
8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Św. – odpust w Parafii Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim o godz. 12.00.
9. Poświęcenie pól: dzisiaj o godz. 14.00 w Zbulitowie, w najbliższą niedzielę o 14.00 w Stasinowie.
10. Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w kościele Trójcy Św. – dziękczynienie za 25 lat Samorządności w Mieście i Gminie Radzyń Podlaski.
11. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00.
12. W szpitalu jest nasz kościelny – p. Ryszard Wawrzecki prośmy o szybki powrót do zdrowia za przyczyną Matki Bożej i naszych patronów…
13. Młodzież Wszechpolska zbiera dziś podpisy w obronie życia nienarodzonych.